Untitled Document


מסעדות בירושלים

נמצאו 4 תוצאות למסעדות בירושלים
מי מאיתנו לא אמר לעצמו לפעמים כי זמן רב כבר לא ביקר בירושלים? ובכן מסתבר כי מסעדות בירושלים הן סיבה טובה לבקר בעיר בפני עצמה מעבר לכל שאר האטרקציות. ואכן, העיר אכן משופעת במוקדי משיכה אליהם מצטרפות מסעדות בירושלים שהן בבחינת נקודת סיום נפלאה לסיור בעיר הקודש. ניתן למצוא שפע של מסעדות בירושלים במבחר של סגנונות ורמות מחיר שמבטיחות להשביע את תאבונו של כל סועד שבא לראות מקרוב את הפריחה שעוברת על מסעדות בירושלים בשנים האחרונות יחד עם כל התיירות בבירה. בפעם הבאה שיוצאים לסיור בעיר הקודש (אולי אפילו רק כדי לשים פתק בכותל...) תעמוד לרשותנו רשימה איכותית של מסעדות בירושלים המופיעות באתר.
צור קשר עם הטאג'ין – המסעדה של מרציאנו וטולדנו
02-6725255 / 02-6728672
 הטאג'ין – המסעדה של מרציאנו וטולדנו
אזור: ירושלים ויואב-יהודה
ישוב: ירושלים, עיר
מסעדת הטאג'ין, מסעדה ים תיכונית כשרה בעיצוב מרוקני המגישה אוכל ים תיכוני ומטעמים מהמטבח המרוקני. המסעדה ממוזגת ומכילה עד 150 מקומות ובנוסף עוד 100 מקומות במרפסת הצמודה למסעדה. המקום מתאים לאירוח קבוצות, אירועים יוקרתיים ומסיבות וועדי עובדים באווירה מרוקנית. במקום ניתן לרכוש חפצי נוי וכלים מיוחדים ממרוקו.
לתמונות נוספות
ראה פרטים נוספים של הטאג'ין – המסעדה של מרציאנו וטולדנו
הטאג'ין – המסעדה של מרציאנו וטולדנו ראה מאפיינים נוספים
ראה פרטים נוספים של הטאג'ין – המסעדה של מרציאנו וטולדנו
צור קשר עם דארנא - מסעדה מרוקנית כשרה וקייטרינג
02-6245406
 דארנא - מסעדה מרוקנית כשרה וקייטרינג
אזור: ירושלים ויואב-יהודה
ישוב: ירושלים, עיר
המלצות: 3
מסעדת דארנא מביאה לנו את סיפור האירוח המרוקני, כפי שנרקם במשך אלפי שנות היסטוריה ואת טעמי העמים והשבטים שכבשו את מרוקו ונכבשו בקסמיה.
לתמונות נוספות
ראה פרטים נוספים של דארנא - מסעדה מרוקנית כשרה וקייטרינג
דארנא - מסעדה מרוקנית כשרה וקייטרינג ראה מאפיינים נוספים
ראה פרטים נוספים של דארנא - מסעדה מרוקנית כשרה וקייטרינג
צור קשר עם פוקצ'ה בר
02-6256428 / 02-6256428
 פוקצ'ה בר
אזור: ירושלים ויואב-יהודה
ישוב: ירושלים, עיר
מסעדת פוקצ'ה בר שוכנת בתוך חצר ירושלמית. התפריט במקום מגוון וכולל פסטות, בשרים, פירות ים, סלטים, פוקצ'ות וקינוחים. הכנת הפוקצ'ות נעשית בטאבון מול עיני הסועדים.
לתמונות נוספות
ראה פרטים נוספים של פוקצ'ה בר
פוקצ'ה בר ראה מאפיינים נוספים
ראה פרטים נוספים של פוקצ'ה בר
צור קשר עם מסעדת לוצ'נה
02-5021000 / 054-6888278
 מסעדת לוצ'נה
אזור: ירושלים ויואב-יהודה
ישוב: ירושלים, עיר
מסעדת לוצ'נה שוכנת ברחוב עמק רפאים בירושלים. המטבח בסגנון איטלקי חלבי כשר למהדרין. במקום ישנו חדר V.I.P, המיועד לאירועים פרטיים עד 45 איש, עם אפשרות להקרנת מצגות. בנוסף, ניתן לערוך במקום ארוחות בוקר עשירות ל- 100 סועדים. קיים סניף נוסף בממילא ירושלים.
לתמונות נוספות
ראה פרטים נוספים של מסעדת לוצ'נה
מסעדת לוצ'נה ראה מאפיינים נוספים
ראה פרטים נוספים של מסעדת לוצ'נה
מסעדות בירושלים נהנות מאחד היתרונות הגדולים של העיר והוא כמובן היותה אחת העתיקות בעולם. לא מעט מסעדות בירושלים ממוקמות במבנים עתיקים שעברו הסבה מיוחדת תוך הקפדה על שמירה של מצבם הייחודי וכך אנו הסועדים במגוון של מסעדות בירושלים המובאות באתר יכולים ליהנות מארוחה איכותית באווירה יוצאת דופן שקשה להתחרות בה. אבל מסעדות בירושלים לא מסתפקות בכך. ניתן למצוא לא מעט מסעדות בירושלים הממוקמות במיוחד באזורים שנבחרו בקפידה על מנת להציג בפני קהל הסועדים את יופייה הלא פחות ממהמם של העיר. ואכן כפי שיודעים כל אותם סועדים של מסעדות בירושלים קשה להתחרות ברושם שמותיר הנוף כאשר רוצים לחגוג ארוחה זוגית למשל. אבל עוד לפני כן נציין כי בשנים האחרונות עברה העיר תנופת פיתוח שנתנה דגש מיוחד לנושא התיירות. בהתאם הוקמו מספר רב של מסעדות בירושלים הבאות לתת מענה לנופשים ולמטיילים הרבים הפוקדים את העיר כדי לחזות מקרוב בשלל האטרקציות שהעיר מציעה. וכלל שהעיר הפכה למוקד משיכה חזק יותר כך גבר מספרן של מסעדות בירושלים המציעות לסועדים מגוון רחב מאוד של סגנונות תפריט, רמות מחירים ואף כשרויות. העיר עצמה היא שילוב יוצא דופן ומרתק של מזרח ומערב יחד עם ישן וחדש ובהתאם מסעדות בירושלים מציעות לסועדים בהן תפריטים מגוונים ועשירים. ניתן למצוא מסעדות בירושלים המתמחות במטבח ישראלי-ים תיכוני הכולל מבחר מאכלי איכות. גם מקומם של מאכלים מהמזרח הרחוק או מטבחים כגון האיטלקי או הצרפתי לא נפקד ולא מעט מסעדות בירושלים מציעות תפריטים המבוססים על מטבחים אלו. בעיר ישנה גם אוכלוסייה בין לאומית גדולה (כגון תיירים ואנשי או'ם) דבר התורם גם הוא לעובדה כי מסעדות בירושלים מציעות תפריטים מגוונים שפונים למגוון טעמים רב. רבים בוודאי חושבים כי מסעדות בירושלים הן אפשרות מנוחה במהלך ביקור בעיר אבל זוהי ההזדמנות לציין כי לא מעט מסעדות בירושלים מנוהלות ע'י שפים ידועים וכי רבות מהן זכו לשבחים ע'י מבקרים רבים. שווה לבדוק-מובטח לכם כי לא תתחרטו. אנו גאים להציג לפניכם רשימה איכותית של מסעדות בירושלים להנאתכם במהלך ביקורכם הבא העיר. בתאבון!
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3347865