קמפינג בצפון

נמצאו 2 תוצאות לקמפינג בצפון
צור קשר עם פארק הירדן- קמפינג בצפון
04-6923422
 פארק הירדן- קמפינג בצפון
אזור: רמת הגולן
ישוב: פארק הירדן, אתר
פארק הירדן השוכן בסמוך לכינרת הינו פארק מוקף עצים ומקווי מים מה שמאפשר למטיילים לבצע קמפינג בצפון בשטח מוצל ונעים ואף לטייל באזור. במקום מדשאות גדולות, פינות ישיבה, שירותים ומקלחות מסודרים, מסלולי הליכה בסמוך למקורות מים ועוד.
לתמונות נוספות
ראה פרטים נוספים של פארק הירדן- קמפינג בצפון
פארק הירדן- קמפינג בצפון ראה מאפיינים נוספים
ראה פרטים נוספים של פארק הירדן- קמפינג בצפון
צור קשר עם אי-שם קמפינג באוהלים ממוזגים על שפת הכנרת
/ 052-3005816
 אי-שם קמפינג באוהלים ממוזגים על שפת הכנרת
אזור: טבריה,כינרת והעמקים
ישוב: סובב כינרת
קמפינג "אי שם" ממוקם בחוף גולן, מאובזר באוהלי נוחות ממוזגים ומרווחים, מתחמים מוצללים, מקלחות ושירותים נקיים והכי חשוב מתוכנן לספק לכם חווית נופש מלהיבה על שפת הכנרת.אורחי הקמפינג מוזמנים ליהנות מפארק מים - "לונה גל" הממוקם במרחק הליכה קצר מהקמפינג (כ 5 דקות). בפארק המים בריכה אולימפית, מגוון מגלשות מים ומתקני שעשועי מים לילדים.
לתמונות נוספות
ראה פרטים נוספים של אי-שם קמפינג באוהלים ממוזגים על שפת הכנרת
אי-שם קמפינג באוהלים ממוזגים על שפת הכנרת ראה מאפיינים נוספים
ראה פרטים נוספים של אי-שם קמפינג באוהלים ממוזגים על שפת הכנרת
הטבע מתאים לכל גיל לעתים נטועות בראשנו מחשבות מגבילות ביותר. בין אם מדובר בצורת מחשבה מעט מיושנת ובין אם מדובר בחשש מסוים, הרי שיש כאלו הסוברים שעריכת קמפינג בצפון היא לא דבר המתאים לכל גיל. די ברור שאדם מוגבל מבחינה פיסית יכול להתקשות במסגרת סוג כזה של נופש, אך אם נחשוב על הגבלות מסוימות סופנו שנוגבל. אף אחד מאתנו לא אוהב להרגיש מוגבל בצורה מסוימת לכן אל לנו לרוץ ולהחליט שאנו לא ממש מסוגלים לערוך קמפינג בצפון רק בגלל סיבות לא ממש מהותיות. משפחות רבות יוצאות לחיק הטבע, מעמידות אוהל, מדליקות מדורה, ונהנות משמיים שלא נגמרים עבור כל בני המשפחה, ולא ממש משנה באיזה גיל הם. מביאים את כל הציוד הנדרש להבדיל מהגעה אל צימר או אל חדר בבית מלון אנו יכולים לראות כיצד חשוב להיערך לפני שיוצאים אל קמפינג בצפון בחיק הטבע. יש חניונים רבים שאליהם ניתן להגיע לראות כיצד דואגים שם לדברים בסיסיים המתאימים לכל בילוי בשטח פתוח, אך חשוב גם לחשוב על פריטים שאל לנו לצאת מהבית בלעדיהם אם אנו רוצים ליהנות. כל אחד יכול להבין כיצד פנס איכותי יכול לעשות את ההבדל אם נמצאים במקום שאינו כל כך מואר. וכל אחד מאתנו יכול להבין כיצד ציוד אלמנטארי כמו נייר טואלט, פותחן קופסאות שימורים, וכל מיני דברים שקשה לנו מאוד להסתדר בלעדיהם מחוץ לבית, הם כאלו שחשוב לזכור להצטייד בהם בטרם יוצאים לטיול קמפינג בצפון. למגוון הצעות קמפינג נוספות ברחבי הארץ
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022