צימרים רומנטיים – צימרים לזוגותבישראל קיימים למעלה מ - 7000 צימרים ועשרות אתרי אינטרנט המסייעים באיתור הצימר המושלם. בעוד שהצימרים בארץ ישראל מדורגים מבין הצימרים האיכותיים בעולם, עדיין התפוסה בהם היא עונתית בלבד ולא מספקת.
מאמר זה יעסוק בתחום הצימרים הרומנטיים, תחום חדש יחסית שתופס תאוצה באחרונה.
מתוך ההבנה שכולנו מחפשים צימרים לצורך חופשה פעם בכמה זמן, התחיל פורח שוק הצימרים בישראל, מוסדות, ארגונים ופרטיים החלו בונים או מסבים בקתות ומבנים לכדי בתי אירוח יוקרתיים (חלקם יותר ואחרים קצת פחות), שוק 'חופש' זה הלך ופרח ועם השנים נעשה טרנדי עד כדי איום אמיתי על תפוסת בתי המלון בארץ.
צימרים רומנטיים הם למעשה בגדר חידוש, אבל לא לגמרי, צימרים מסוג זה היו קיימים עוד בשנת 2000 אך בגלגולם הקודם נקראו בפי רוב בקתות אהבה.
צימרים רומנטיים צימרים לזוגות. משמעותם לאפשר לזוג חופשה שלווה ומהנה שיחודה רגיעה והנאה בין קוטלי החדר. המיוחד בצימר הוא האבזור המפנק שבו, למעשה כלל תכולת הצימר מיועדת לשעשע את הזוג בחופשתו מבלי שיאלצו לצאת החוצה.
כיצד מוצאים את הצימר הרומנטי והמוצלח ביותר? צימר שמשלב נוף מדהים, תנאים מושלמים ומחיר שווה לכל נפש.
אם עד כה עסקנו במהות הצימר הרומנטי נעבור כעת לצד הפרקטי של העסק.
מה בעצם הופך צימר לצימר רומנטי? וכיצד תתאימו את החלום הרומנטי שלכם לצימר כלשהו שבוודאי קיים ורק צריך למצוא אותו?
קודם כל תגדירו לעצמכם - מה אתם בעצם מחפשים ומה חשוב לכם בצימר.
לכל אחד מאיתנו חשוב משהו אחר, לדוגמה, לאחדים, אזור הצימר הוא הקריטריון החשוב ביותר והם מגדירים זאת בראש סדר העדיפויות, לטענתם יש להחליט על מיקום הצימר כבר בתחילת החיפושים.
למחפשים צימר מבודד באמצע המדבר, או צימר המוקף בנוף הירוק והפראי של רמת הגולן חשוב לדעת שזוהי ההחלטה הראשונה שעליהם לקבל לפני שהם פונים לאתרי אינטרנט המציע צימרים רומנטיים.
נושא חשוב נוסף ויש כאלו שיגדירו אותו כחשוב מכל, הוא נושא האוכל, אם רוצים להתכרבל כל החופשה בצימר ולהזמין אוכל לצימר, או לצאת בערב למסעדה משובחת, זאת החלטה שלא חייבים לקבל לפניי היציאה וניתן לקבוע אותה באופן עקרוני. יש רבים היום בישראל שנוטים לבחור את הצימרים על פי נטייתם הקולינארית, צימרים רבים הבינו את השיטה והתחילו להתמחות בסוגי מאכלים שונים. צימרים רומנטיים לדוגמה מציעים היום מגוון רחב של טעמים לפי ארוחות כאשר המכנה המשותף בין כולם הוא אלמנט הזוג, כלומר 2.
ומה עם מה שיש בתוך הצימר הרומנטי ומסביבו? צימרים רומנטיים בדרך כלל מספקים שקט ושלווה ובעיקר - פרטיות.
נהוג לבחור צימר העונה על הדרישות הללו, לעיתים, כך מגלים זוגות רבים, הצימר שבחרו אינו מוגדר כצימר רומנטי צימרים לזוגות והאווירה מתקלקלת כשלפתע הם מוקפים במשפחות עם ילדים, או אז הצימר כבר לא כל כך רומנטי כפי שתכננו.
אמנם נדירים המקרים, אבל, זוגות שרוצים גם פעילות מחוץ למיטה – יכולים לבדוק את האטרקציות שיש בסביבת הצימרים - סוסים, טרקטורונים או מסלול לטיול רגלי מהווים שפע אטרקציות וחוויות שיצרבו את הביקור בצימר כאירוע רומנטי מיוחד.
לסיכום, אם יורשה לי לאמור, כשאתם מחפשים צימרים רומנטיים האווירה היא המרכיב החשוב ביותר, היא כוללת את כל קשת הנושאים שסקרנו בכתבה, מאגדת אותם ולמעשה מהווה תמצית חיונית של כל אחד מהם .
כיצד בודקים איזו אווירה מציע הצימר? זאת כבר ממש אומנות, ניתן כמובן להתארח בצימר רומנטי ולהחליט שזה האחד, כיוון שבשיטה זו יש מעט סיכון, אני ממליץ לשפוט על פי מספר קריטריונים שמפורסמים באתר האינטרנט: על פי העיצוב, התמונות באתר של הצימר, התשובות לשאלות שאתם שואלים את בעל הצימר וכמו תמיד - על פי האינסטינקט שלכם.
האינסטינקטים בדרך כלל לא טועים, לכו עם הלב שלכם ומובטחת לכם חוויה רומנטית מדהימה באחד מאלפי הצימרים הרומנטיים של מדינתנו היפה!
ואל תשכחו לספר לי איך היה ולהמליץ על צימרים לזוגות רומנטיים במיוחד!

תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022