צימרים לזוגות – הלהיט החדש בחופשות הזוגיות


הצימרים חזרו לאופנה. פעם כשרצית להפתיע את אהובתך בחופשה רומנטית ואקזוטית, היית לוקח אותה לחופשה באילת או טס איתה לסוף שבוע ארוך בפריז או לונדון. בשנים האחרונות ישנה מגמה של חזרה למקורות הישראליים שלנו. דווקא הגליל, הגולן, הערבה והנגב – הם אלו שנמצאים באופנת החופשות הזוגיות האקזוטיות והרומנטיות. הנאת החופשה הזוגית מורכבת מטיול שקט בחיק הטבע, אך החלק המשמעותי של החופשה הזוגית נעשה בצימר. בכל אזור בארצנו הקטנה ישנם צימרים המציעים נוחיות ופינוקים לזוגות אוהבים.
צימרים רבים טוענים שהם צימרים רומנטיים- צימרים לזוגות . ישנם כמה הגדרות המגדירים את הצימרים הרומנטיים: הבולט שבהם הוא ג'קוזי והוא הא'-ב' של הצימרים כיום. חשוב לברר כי הג'קוזי שמיועד לכם הוא פרטי ולא משותף עם צימרים נוספים, המדד השני שחשוב לבדוק הוא המיטה, המקום בו תבלו את רוב הזמן, בנוסף לשני המרכיבים החשובים האלו, כל בעלי הצימרים מציעים אטרקציות ובונוסים נוספים כגון בקבוקי יין ושמפניה או ארוחת בוקר המוגשת ישירות לצימר. הפרטיות היא הדבר החשוב ביותר בצימר הרומנטי. ודאו כי הצימר לא נמצא במקום מרכזי, או מקום שבו עוברים עוברי אורח. רוב הצימרים שמשווקים את עצמם כצימרים רומנטיים מציינים שהם מיועדים לזוגות ולא למשפחות. היום כבר לא כדאי לבקש מבעל הצימר שלא יפריע לכם באמצע השהות, כיוון שהסחות כמו גינון בשעות הבוקר המוקדמות כבר לא קיימות בשל תודעת השירות הנפלאה שקיימת בקרב המארחים בצימרים. תאמו איתו את מועד התשלום וציינו כי ברצונכם לקבל פרטיות מרבית.
ישנם הפרשים משמעותיים בין מחירי הצימרים. מחירי לינה בצימרים ללילה יכול לנוע מ-300 ₪ עד לאלפי שקלים ללילה. בעונות החמות כל מחירי הצימרים עולים בהתאם. תמיד יש הצדקה למחירים אותם דורשים בעלי הצימרים, בתחילה הסכום עשוי להראות מוגזם אך בסוף החוויה תגידו שהשתלם. ישנם כמה מדדים לפיהם נקבעים מחירי הלינה בצימרים. חלק מהגורמים הם סוג הצימר (מעץ, יחידת דיור בבית), האזור בארץ (צימרים בצפון יהיו יותר יקרים מהצימרים שבדרום), והפינוקים שהצימר מציע. כדאי לשקול לצאת לחופשה הנכספת באמצע השבוע מכיוון שבאמצע השבוע מחירי הצימרים יורדים בצורה משמעותית.
לסיכום, אין כמו חופשה זוגית בצימר כדי לתת לרומנטיות לפרוץ מחדש, להפיג לחץ ומתח משבוע סוער ובכלל, אם רציתם אי של אהבה ולא מצאתם בבית. תהנו.

תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022