טיפים לבחירת צימרים משפחתיים

משפחות רבות הגיעו למסקנה שלינה בצימרים היא הדרך הטובה לבלות את הטיול המשפחתי. לינה בצימרים היא ההשלמה המוצלחת לטיולי שטח,מסלולי הליכה ואטרקציות, על מנת להעצים את החוויה. צימרים שלרוב נמצאים בסביבה כפרית, מאפשרים מרחב לילדים ושקט להורים. לינה בצימרים היא אפשרות פחות יקרה מלינה במלון, וכך נותר לכם יותר כסף להוציא על בילויים בטיול עצמו. הנה כמה טיפים שחשוב לכם לדעת לפני שאתם בוחרים צימר לטיול המשפחתי הבא שלכם:

• כמות מיטות – חשוב לתאם עם בעלי הצימר את כמות המיטות בהן אתם מעוניינים ולתאם את מספר המיטות בחדר. יש הבדל משמעותי בין חדר גדול בו כל המשפחה ישנה, לבין חלוקה לחדר ילדים והורים.
• אין טוב כמראה עיניים – כיום כמעט לכל בעל צימרים יש אתר אינטרנט. גם אם אין לו אתר משלו, ישנם אינדקסים של צימרים בהם אפשר לראות תמונות מצימרים שונים. דרשו לראות תמונה של הצימרים. אם הוא לא מאפשר זאת, ייתכן מאוד כי יש לו סיבה. תמנעו מעצמכם הפתעות ותראו בעין איפה אתם מתעתדים לנפוש.
• מטבח – בררו במה מצויד המטבח של הצימר. האם יש לו כלים מספיקים? האם יש לו תנור ומוצרי חשמל? אם חשובה לכם הכשרות, האם ישנה הפרדה בכלים בין בשרי לחלבי? תאמו מראש אם הינכם מעוניינים להזמין ארוחת בוקר מבעל הצימרים אם הוא מציע אפשרות כזאת.
• ברביקיו – האם הצימר ערוך לעריכת ברביקיו? ישנם בעלי צימרים שבמפורש אוסרים על המתארחים לערוך ברביקיו בשטח הסמוך לצימרים.
• עישון – אם הינכם מעשנים, חישבו על האפשרות של הפסקה. אם בכל זאת אתם מעשנים, שאלו את בעל הצימרים מראש אם העישון מותר בצימרים.
• נוף – ישנם אתרי צימרים רבים המפרסמים כי ישנו נוף מרהיב הנשקף מהצימרים שלהם. כשלמעשה, חלק מהצימרים האלו רק מתכוונים לזה שמהתצפית של היישוב שבהם הם נמצאים נשקף נוף מרהיב. ודאו שאם מבטיחים לכם נוף, מתכוונים לכך שמהצימר הספציפי שלכם תוכלו להשקיף על הנוף.
לסיכום, אם פעלתם לפי ההמלצות, חופשה משפחתית משולבת עם לינה בצימרים,היא החופשה המומלצת.
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022