קרקס אביב בחמת גדר

"קרקס פלורנטין" מגיע אל חמת גדר עם הפקה יוצאת דופן. בחופשת פסח הקרובה המקום האהוב על רבים יקבל קסם נוסף עם מופעי רחוב, עם אמני שטח ועם מופעים מתחלפים.

"קרקס פלורנטין" מגיע אל חמת גדר עם הפקה יוצאת דופן. בחופשת פסח הקרובה המקום האהוב על רבים יקבל קסם נוסף עם מופעי רחוב, עם אמני שטח ועם מופעים מתחלפים. כל אלו יופיעו לצד האטרקציות המוכרות של המקום: התנינים, המרחצאות ומלון חמת גדר המציע לינה לכל המשפחה.

כל המשפחה קופצת אל חמת גדר
צבעי האביב יקשטו בפסח הקרוב את חמת גדר ויציעו פעילות מרגשת לכל המשפחה. מרחצאות המים התרמו-מינרליים יהפכו גם הם לקרקס תוסס וססגוני. ברחבי המתחם אמני הקרקס יפגינו את יכולותיהם יוצאות הדופן עם מופעים ייחודיים, חלקם יהיו מיועדים לצפייה בלבד וחלקם יהיו אינטראקטיביים בשיתוף הקהל.

הקסם מתחיל בכניסה וישטוף את המתחם
בכניסה לחמת גדר יחכו למבקרים דמויות של תוכי, תנין ודמויות ססגוניות המהלכות על קביים בגובה של 4 מטרים יקבלו אתכם ויכניסו אתכם מיד לאווירת החג הקסומה. באזור כלוב הקופים יחכה לכם מיצג קופים, בו אקרובטים הלבושים כמו קופים ירשימו אתכם בתרגילים על טרמפולינה אולימפית. גם באזור הקיים של מתחם התוכים יוקם מיצג אנושי כשהלבוש המרהיב לא ישאיר אתכם אדישים. באזור האמפיתאטרון הישן יוצגו מופעים אוויריים שיתחלפו ויציגו בכל פעם יכולות קסומות אחרות.

הרפתקה לכל המשפחה
גם הילדים הגדולים והמבוגרים ימצאו את השינוי החגיגי מרתק עם הפיכת שביל התנינים ל"שביל הפחד", כשדמויות מאיימות יטילו אימה על כל מי שיעז לעבור במקום עם תצוגה של אור, תנועה וקול. במתחם הסדנאות יוכלו הילדים (והמבוגרים) הפעלתניים ללמוד כיצד ללכת על חבל ולטייל על קביים, וילמדו להרשים בעזרת ג'אגלינג. במרחצאות יוצגו פסלים רומיים חיים שינועו במקום, ינסו לשמור על שווי המשקל ויתמודדו עם משימות מרתקות באש. המופע המרכזי, "בין שמיים למים", יתקיים מעל המרחצאות כשאקרובט יהלך, ייסע על אופניים ואף יכסה את עיניו במטרה לעבור מצד לצד על חבל דק המתוח מעל מימי המרחצאות.


           
 
מופע שעוד לא נראה
חמת גדר מעולם לא ראתה מופע שכזה, אפילו לא בימי הורדוס! החג הקרוב הוא הזמן להתרחץ במים החמימים, לשכשך בבריכת ה"ספלאש" הקרירה ובעיקר – לשחרר את הגוף, לנענע את הנפש ולרענן את בלוטות הצחוק. במקום יפעלו כל המתחמים הרגילים והמוכרים: מתחם הדייג, חוות התוכי, מסעדה מחודשת ומפנקת, טיפולי התרגעות, ולצד כל אלה – המופעים החדשים והמסעירים. במקום שלל אפשרויות לינה: מתחם בוטיק, חדרי משפחות בבתי אבן, מתחם קרוואנים ולינה בשטח באוהלים.

מתי ואיפה מתקיימת ההפקה?
אתר חמת גדר שבצפון הופך בפסח הקרוב לחוויה בלתי נשכחת לכל המשפחה. "קרקס פלורנטין" יציע הרפתקה בלתי נשכחת בימים רביעי עד ראשון, 16.4-12.4, ויפעל בשעות הבוקר בין השעות 13:00-10:00 ובשעות אחר הצהריים בין השעות 19:00-16:00.
להזמנות חייגו 6393* או גלשו לאתר חמת גדר.

 

תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3347865