נופש מפנק באנ"א

אנחנו גאים להציג את חמשושי- אנ"א: חבילת אירוח וסיור ייחודית הכוללת, סיור מודרך ביום חמישי, לינה וארוחת בוקר באכסניה וסיור מודרך נוסף ביום שישי בבוקר. חוויה ישראלית בחיפה, תל אביב וירושלים : סיורי תוכן כולל לינה וארוחת בוקר.

חמשושי אנ״א בחיפה
סיורים מודרכים בערב חמישי במושבה הגרמנית ובשישי בבוקר בכפר הדרוזי עוספיה יום חמישי מי הם הטמפלרים והבהאים, ומה מעשיהם בחיפה?

19:30 מפגש עם מדריך באנ״א חיפה | 20:00 יציאה עם הרכבים למושבה הגרמנית.

20:30-22:30 נתחיל את הסיור במושבה הגרמנית המדהימה ביופייה המתהדרת בסמטאות ציוריות ומיוחדות. אגודת הטמפלרים נוסדה בגרמניה בשנת 1861. החברים באגודה עלו לארץ עם אמונה כי דרך התיישבות בארץ יצליחו להביא לגאולתו של העולם ולקימתו לתחייה בשנית של ישו. במהלך הסיור יסופר על התקופה, האנשים והחותם שהשאירו במדינה הצעירה. מהמושבה נביט אל על, כאשר מול עיננו ייחשף במלוא הדרו בגנים הבאהיים היפיפיים, מקדש הבהאים- הנראה כתמונה שקפאה בזמן ונשתלה בלב חיפה. נשמע על הדת המסתורית שמקורה באיראן, על עקרונותיה והשתלבותה בחיפה.
• בתום הסיור חזרה עצמאית לאנ"א חיפה.

יום שישי מפגש מרתק עם התרבות והמסורת הדרוזית האותנטית, המשלב טעמים, נופים ואנשים מרתקים.

09:00 מפגש עם המדריך לאחר ארוחת בוקר ופינוי חדרים | 09:15 יציאה עם הרכבים הפרטיים לעוספיה.

09:45 נצא לכפר הציורי עוספיה, כפר דרוזי בן 400 שנה, עם היסטוריה יהודית מהמשנה והתלמוד. בסמטאות הציוריות של הכפר בינות לבתי האבן מתגלה לעיני ההולכים פיסת ים כחולה. השקט בכפר, הרחק מההמולה שאנו רגילים לה משכר. נבקר במרכז המורשת הדרוזית המאגד בתוכו מאה שנים של הכפר מנקודת מבט נשית. נמשיך את סיורנו ונעצור לביקור בביתה של אחת ממשפחות הכפר. בכניסה יחכה לנו בעל הבית עם חיוך גדול ושפם גדול לא פחות ובזרועות פתוחות ו"אהלן וסהלן" מסתלסל יזמין את האורחים אל ה"מדפה" חדר האורחים הדרוזי. שם, נשמע סיפור מרתק על אורח החיים שמנהלים הדרוזים ונאזין לסיפורים מרתקים ומסקרנים על גלגולי נשמות ומנהגי קבורה מיוחדים. כמו כן, נלמד על מעמדה של האישה בעדה הדרוזית, על קשר הברית עם מדינת ישראל ועל השרות בצה"ל, ולסיום נקנח בקפה מהביל תה מרמיה ועוגיות הבית.

13:00 סיום משוער ופיזור.
הזמינו עכשיו את תוכנית חמשושי אנ״א חיפה 490 ₪ לזוג תוספת לילד 150 ₪ לפרטים נוספים הזמנות:  http://hamshosi.zdk.co.il/ 

חמשושי אנ״א ירושלים

סיורים מודרכים בערב חמישי בשוק מחנה יהודה ובשישי בבוקר בשכונה הציורית עין כרם יום חמישי השוקה

19:45 מפגש עם המדריך באנ״א אגרון |

20:00 יציאה רגלית לכיוון שוק מחנה יהודה.

20:30-22:30 לאחר השקיעה, שוק מחנה יהודה משתנה לנגד עיננו. דוכני הפירות, הירקות והתבלינים נבלעים אל הקירות ושולחנות מאולתרים, ארגזי ישיבה וצלילי מוזיקה מחליפים אותם. מחנה יהודה של בלילה מספק חוויה ירושלמית צבעונית, סואנות. בואו לטעום איתנו את הלילה ולגלות את ירושלים החדשה. בין לבין תחשפו לרבדים נוספים של השוק: גלריית האמנות הפתוחה יוצאת הדופן של סולומון סוזה, סיפורי שוק לשעת לילה ועוד.

• בתום הסיור חזרה עצמאית לאנ"א אגרון. יום שישי בואו אל גני .... אגמים, שקדיות וצריחי אבן.

09:00 מפגש עם המדריך לאחר ארוחת בוקר | 09:15 יציאה עם הרכבים הפרטיים לשכונת עין כרם.

10:00 נצא לטיול בוקר בעין כרם הקסומה, כשפריחת השקדיות מלבישה את הכפר בשמלה קסומה של ורוד ולבן. ננצל את הפריחה המוקדמת לטיול בוקר קטן בבוסתן הראשי של עין כרם, נמשיך בסיור בכפר שבעברו הוא כפר חקלאי מוסלמי והיום שכונה ציורית וריאה ירוקה בתוך נופה האורבני של העיר. איך התרחש המעבר ומי חיים כאן היום? כל זאת ועוד.
13:00 סיום משוער ופיזור.

הזמינו עכשיו את תוכנית חמשושי אנ״א י-ם 490 ₪ לזוג תוספת לילד 95 ₪ לפרטים נוספים הזמנות: http://hamshosi.zdk.co.il/ 


 
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3347865