ממלכת האבירים - מסע מסעיר בעולם האבירים בעכו!

הצטרפו למסע מרתק ויוצא דופן בעולם האבירים – בו קירות האבן יקימו לתחיה את חייהם העשירים של האבירים, שהתרחשו בכותליהם.

במסע תיחשפו לרחוב צלבני מלא באמנים במלאכות התקופה למשל: אריגה מסורתית, נפחות פלדה, שמנים ובשמים, עיצוב בחומר וניפוח זכוכית. כמו כן, תגיעו לבית אוכל ובו יתקיים משתה אבירים, וכל זה בשילוב משחק, ריקוד ושירה. בנוסף, תגיעו להיפודרום צלבני ובו תצפו בקרבות אבירים על הקרקע ועל סוסים. 


המשתה יפתח לקהל הרחב החל מיום ג', 22.12.15, בכל ימי שלישי וחמישי.
למידע והזמנות: 04-9956708, 04-9956706.


החוויה ביום
בתוך מכלול האולמות יתגלה בפניכם סיפור בן 5,000 שנה, זאת באמצעות מוצגים מוזיאליים, הקרנה של מסעי הצלב על הקירות ועוד מידע על התקופות השונות. במהלך הסיור כל מבקר יקבל אוזנייה, ב-10 שפות, להפעלת התצוגות השונות. כמו כן, במהלך היום ייפתחו חלק מהרחובות, חנויות, קאפלה ושוק האמנים מהתקופה הצלבנית: רציעת עור, רקמה, ייצור בשמים, קליעת כלים ועוד.

החוויה בלילה
בלילה תוכלו להשתתף במשתה צלבני תיאטרלי מוסיקלי, לצפות בקרבות אבירים בהיפודרום על סוסים, קרבות אבירים על הקרקע. אלו מתרחשים בסביבה אותנטית וססגונית, ומתארים בעוצמה רבה את האירועים ההיסטוריים ואת חיי היום יום בתקופה. החוויה בערב תכלול גם את שוק האמנים הפתוח, שיוביל את הקהל למשתה.
ללא ספק מדובר באטרקציה יחידה מסוגה בעולם, שתרתק את כל המשפחה.
 
 
קצת על עכו
עכו היא עיר נמל עתיקה בת כ-5,000 שנה מוקפת חומה ומאגדת בתוכה שילוב ייחודי של מזרח ומערב, היסטוריה והווה מודרני ותוסס. זו בירת ממלכת הצלבנים – בה התגלו שרידים ארכיאולוגיים שמורים ביותר מהתקופה הצלבנים בעולם כולו. העיר מקיימת מפגש הסטורי בין אמונות ודתות: יהודית, נוצרית, מוסלמית ובהאית, בה חיים כל בני הדתות ביחד.
                                            עוד על עכו העתיקה
 

תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3347865