חנוכה של חוויות בעין גב

בקושי הספקתם להתאושש מחגי תשרי וכבר הגיע חנוכה? שוב אתם מחפשים מה לעשות עם הילדים שיוצאים לחופשה מבית הספר? הפעם אין מה להתלבט, פשוט מגיעים ל"פסטיבל הבננה" בעין גב אשר מציע שלל אטרקציות ופעילויות מהנות לכל בני המשפחה.

פסטיבל הבננה מחכה לכם!
"פסטיבל הבננה", אשר יערך בין התאריך 3-12 בדצמבר 2015, הינו חלק מרכזי מאירועי "טעם כנרת" ובמסגרתו יתקיימו שלל פעילויות חווייתיות בקיבוץ עין גב – ביניהן שיט, סדנאות, ארוחות ועוד. אחת האטרקציות המרכזיות בפסטיבל הינה ה"סיורכבת" – סיור היסטורי מודרך ברכבת זעירה אשר מתגלגל אט אט בין עסקי הקיבוץ השונים וענפי הייצור שלו. הסיור יתמקד השנה במטעי הבננות ויכלול הסברים מקיפים על אופן גידולם, חלוקת בננות וכל מה שניתן עוד לשאול.
מי שירצה לשוט על מי הכנרת, יוכל לעשות זאת בהפלגה מיוחדת אשר יוצאת מנמל עין גב ומשקיפה על עבודת הדייגים תוך כדי התבוננות בעופות הנודדים אשר נהנים גם הם מדגי הכנרת. לאחר מכן ניתן להמשיך ל"נגרייה של סבא יוסי", אשר תשלב סדנאות עבודה עצמית בעץ כולל צביעה, שיוף, הדבקה ושאר המלאכה, עד ליצירת צעצוע שאותו ניתן לקחת הביתה כמזכרת.

 

מה עוד כדאי לעשות בעין גב?
מלבד לפסטיבל הבננה, ניתן כמובן ליהנות משלל אטרקציות ופעילויות אחרות בקיבוץ עין גב אשר ידוע בהכנסת האורחים שלו. בקיבוץ שלל מסעדות מפנקות אשר יציעו לכם טעמים ייחודיים – כמו למשל מסעדת הדגים אשר החלה את דרכה כקיוסק קטן לפני כ-60 שנה ומהווה כיום את המסעדה הגדולה ביותר מבין מסעדות הכנרת. במהלך "פסטיבל הבננה" תציע המסעדה מנת ספישל מיוחדת – אמנון בעשבי תיבול עטוף בעלי בננה בתנור. בנוסף אליה ניתן לסעוד גם בחדר האוכל של כפר הנופש המשקיף אל הכנרת ומספק ארוחות עשירות במזנונים חופשיים, בחדר האוכל של הקיבוץ אשר משלב חוויה נוסטלגית עם אוכל מזין וטעים ובמזנון "בית הפרי" אשר מציע שלל מיצים, שייקים וגלידות מפירות טריים וטעימים.

איפה ישנים?
את כל החוויות הללו לא תוכלו להספיק ביום אחד, ולכן מומלץ כמובן להישאר בעין גב כמה ימים. הקיבוץ מציע שתי אופציות לינה מרכזיות – כפר הנופש היוקרתי והמפנק ששוכן על שפת הכינרת ומארח בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כמו גם חניון סוסיתא אשר מתאים יותר לאנשי הטבע שמעדיפים דווקא לפרוס מחצלת ואוהל ממש על חוף הכנרת (החוף כולל קיוסק, שירותים ומקלחות ותאורה כללית). בחג הזה אין שאלה – כולנו נפגשים לחנוכה של חוויות בקיבוץ עין גב. נתראה שם!

 
 

תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3347865