פעילות חנוכה מתוקה: פסטיבל הבננה בנהריים בגשר

נהריים בגשר מציגים פעילות חנוכה מיוחדת ומתוקה במיוחד לכל המשפחה שבמרכזה, אפיית סופגניות בננה. בואו, יהיה טעים..!

נהריים בגשר הוא אחד המקומות המיוחדים על מפת ישראל. זוהי פנינת נוף הממוקמת אל מול הרי הגלעד ומאפשרת לכם מפגש בלתי מתווך עם אחד הסיפורים המרתקים בהיסטוריה של העם היהודי. במקום ניתן להתרשם ממיצגים, דוגמת "גשר הישנה" או "חווית נהריים", לקחת חלק במשחק המשימות המשפחתי "גשר מעל ומעבר" העובר האתרים ההיסטוריים וכן ליהנות מפעילויות מתחלפות המספקות הנאה עצומה לבני כל הגילאים.
בחודש דצמבר תהיה לכם סיבה מצוינת אפילו יותר להגיע לנהריים בגשר, והיא כדי לקחת חלק בפסטיבל הבננה הססגוני, המאגד בתוכו מגוון פעילויות. הנה כל מה שחשוב שתדעו על מה שעתידה להיות אחת החוויות הגדולות ביותר שלכם בחורף הקרוב.

 

ידע, חוויה והרבה אוכל
פסטיבל הבננה יתקיים השנה בנהריים בגשר בתאריכים 6.12-11.12, בכל יום בין השעות 11:00 ל-15:00. האטרקציה המרכזית הראשונה בפסטיבל היא אפיית סופגניות בבננה, סופגניות בעלות טעם בלתי נשכח. אלה כוללות בצק שבתוכו מסתתרות בננות (האפייה היא בתנור המיתולוגי שבמתחם(, קרם בננה וניל שמהווה חוויה לחיך ועוד. אתם יכולים להתנסות בהכנת מאכל מיוחד, בריא וטעים מאד.
בימי הפסטיבל המקום עורך סיורים לבני כל המשפחה, אל גדת הירדן ומעבר גדר. סיורים אלה יאפשרו לא רק ללמוד על ההיסטוריה העשירה של המקום, אלא גם להתרשם מהטבע המרשים הנמצא סביב. סיור מרתק נוסף הוא אל אנדרטת הגח''ל, שהוקמה לזכרם של לוחמים שגויסו בחוץ לארץ ונהרגו בקרב הירואי במלחמת העצמאות – אך לא מבלי שהם השאירו לנו מסר חשוב.
המגיעים לפסטיבל יוכלו לקחת חלק במשחק המשימות המשפחתי "גשר מעל ומעבר", להתרשם מהמייצגים ובעצם לחוות את המקום במלואו.

 

חוויה לבני כל הגילאים – במחיר נוח
את הביקור המשפחתי המהנה בנהריים בגשר תוכלו להגשים במחיר שהוא באמת ובתמים שווה לכל נפש. מחיר הכניסה לאתר הוא 39 ש''ח בלבד, כאשר ילדים מגיל 5 וגמלאים זכאים להנחה (המחיר עבורם הוא 35 ש''ח בלבד). סדנאות האפייה הן בתוספת תשלום של 25 ש''ח.

היכנסו לפרטים נוספים ולטלפון

תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3347865