מתחממים בחורף בחמי געש

למי שרוצה להירגע באמת ולפרגן לגוף ולנפש אנחנו ממליצים לקפוץ "לחמי געש"-5 דקות מהרצליה! לחוויה קסומה, מרגיעה, מפנקת ובריאה.

יש יותר טוב מלטבול באמבטיה חמה בסוף יום עבודה מפרך? כמובן, לקחת יום חופש שלם מהעבודה ולטבול במרחצאות חמי געש.

עוד בימי קדם הכירו ביתרונות הבריאותיים של המרחצאות הטבעיים. מעבר לרוגע ולפינוק, הרחצה במים החמים העשירים בגופרית ומלחים, תורמת לחידוש העור, מסייעת בהורדת לחץ הדם ומקלה על בעיות שרירים ופרקים. בעולם, מקומות כמו עיירת ספא שבבלגיה (כן, מכאן מגיע השם), או 'באדן באדן' ביער השחור בגרמניה, מפורסמים עוד מתקופת הביניים במעיינות המרפא שלהם והפכו מוקד משיכה ועלייה לרגל.

אבל ממש לא צריך לנסוע רחוק ולהיתקע בפקקים רק בשביל להתפנק בטבע, ספא איכותי ומקצועי, מים נעימים ומלטפים.
מספיק לקפוץ לביקור בקיבוץ געש, חמש דקות מהרצליה, שם פועל אתר בסטנדרטים בינלאומיים שעבר לאחרונה שדרוג מאסיבי,ומכיל ארבע בריכות טבעיות עשירות במינרלים ובמלחים, שמעוצבות ומסוגננות בסטנדרטים אירופאים.

 

את הבריכות מקיפים חלונות גדולים, המכניסים אל תוך המתחם את האור והירוק, הבריכות מכילות מים חמים בטמפרטורות שונות, עם עשרות נקודות של זרמי ג'טים שנובעים מדפנות ורצפת הבריכה. להנאת הטובלים, האתר מכיל גם סאונות רטובות ויבשות, בריכת שחייה (בעונה), בריכה לפעוטות (בעונה) ומרכז טיפולים שמכיל 14 חדרים עם היצע רחב של עיסויים וטיפולי גוף. לאתר המרחצאות המחודש הובאו מיטב חידושי הטכנולוגיה בענף המרחצאות וכיום המקום נחשב לאחד מאתרי המרחצאות המובילים ברמת הסטנדרט וברמת הניראות.

עבור אוהבי החיים הטובים, וסתם עבור אלה שרוצים להפוך את יום הפינוק הזה לנופש של ממש, מציע המקום גם32  חדרי אירוח שמתאימים לזוגות ולמשפחות.

הוראות הגעה:
עולים על כביש חיפה - תל אביב, כביש החוף (כביש מספר 2).
לבאים מכיוון צפ' - אחרי מכון וינגייט יש לפנות ימינה אל מחלף חוף השרון, משם ממשיכים ישר עד שמגיעים לפנייה לגעש.
לבאים מכיוון דר' - אחרי מושב רשפון נוסעים בעקבות השילוט ימינה לכיוון געש, עוברים במעבר תחתי ופונים ימינה לגעש.
 
שעות פעילות:
יום א 10:00- 18:00
ימים ב,ג,ד 08:00 - 22:00
יום ה  08:00- 18:00
שבת 08:00 - 18:00
 
מסיבת שירה וריקודים מכל המקצבים
בימי ג',ד'  בשעה 19:00
 


 

תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3347865