חול המועד סוכות עם פסטיבל האבוריג'ינים ה-4 !

פסטיבל האבוריג'ינים בגן גורו מזמין את כל המשפחות ליהנות ממגוון פעילויות וסדנאות דרכם תוכלו ללמוד על התרבות האבוריג'ינית הקדומהחג סוכות הגיע, ומי מאיתנו לא מחפש בילוי לילדים? ואם יש כזה שיתאים גם להורים מה טוב! הרבה מאתרי תיירות פותחים את שערם בחול המועד עם אטרקציות שונות ומיוחדות. כך גם בפארק האוסטרלי גן גורו, בו יתקיים פסטיבל האבוריג'ינים כבר בשנה ה-4 ברציפות! בימי הפסטיבל כל שטח הגן יהפוך לכפר אבוריג'יני עם מגוון פעילויות חווייתיות ומהנות במיוחד. המבקרים מוזמנים להשתתף בסדנאות יצירה צבעוניות ולהכיר מקרוב את סמלי התרבות האבוריג'ינית, שכוללים הרבה דימויים מעולם החי, טקסים מחיי היום יום ומעגל החיים והמוות. הילדים יהנו ממגוון סדנאות אבוריג'יניות: הכנת דגם קנגורו, צ'ורינגה (יצירת כלי תקשורת אבוריג'יני), הכנת תליון אבן הפלא ואיור על בומרנג. כמו כן, בשטח הגן ניתן ליהנות משלל פעילויות אבוריג'יניות: איפור פנים שבטי, אפיית לחם אבוריג'יני ושתייה תה אוסטרלי - BILLY TEA, נגינה על דיג'רידו, הדגמת זריקת בומרנג (אותו כלי מיוחד ששימש את האבוריג'ינים במסעות הצייד). חלק מהסדנאות כרוכות בתשלום נוסף. בנוסף לפעילות ולשאר החוויות, מופע אגדה אבוריג'יני, מופע מוסיקלי מרהיב לכל המשפחה וללא תשלום! ניתן גם ליהנות ממסלול ניווט מבוסוס סמרטפונים בשטח הגן.

   

כידוע, גן גורו הוא פארק אוסטרלי עם בעלי חיים וצמחיים ייחודית מאוסטרליה הרחוקה. בגן תוכלו למצוא קנגורו חופשיים משלל סוגים אותם תוכלו ללטף ואף להאכיל מכף ידכם. בגן תמצאו גם צפריית לורים, ובה ניתן להאכיל את התוכים בשיפודי פירות ובעליי חיים מרתקים נוספים: קאוזר, קואלות, שועלים מעופפים, אמו, מיני זוחלים ועוד. כמו כן, במקום מתחם מבוכים עם מבוכי היגיון וצמחיה. למעוניינים בלינה באיזור 41 צימרים המזמינים אתכם לנופש רגוע וקסום יחד עם ארוחות מפנקות במסעדת מוזה. ניתן גם ליהנות מימי כיף וגיבוש לקבוצות שמתקיימים על שפת נחל האסי. לפרטים נוספים ניתן לפנות לגן גורו: 050-9695766

   
 
חג סוכות הגיע, ומי מאיתנו לא מחפש בילוי לילדים? ואם יש כזה שיתאים גם להורים מה טוב!
הרבה אתרי תיירות פותחים את שערם בחול המועד עם אטרקציות שונות ומיוחדות.
כך גם בפארק האוסטרלי גן גורו, בו יתקיים פסטיבל האבוריג'ינים כבר בשנה ה-4 ברציפות!
בימי הפסטיבל כל שטח הגן יהפוך לכפר אבוריג'יני עם מגוון פעילויות חווייתיות ומהנות במיוחד.
המבקרים מוזמנים להשתתף בסדנאות יצירה צבעוניות ולהכיר מקרוב את סמלי התרבות האבורג'ינית, שכוללים הרבה דימויים מעולם החי, טקסים מחיי היום יום ומעגל החיים והמוות.
הילדים יהנו ממגוון סדנאות אבורג'יניות: הכנת דגם קנגורו, צ'ורינגה (יצירת כלי תקשורת אבוריג'יני), הכנת תליון אבן הפלא ואיור על בומרנג.
כמו כן, בשטח הגן ניתן ליהנות משלל פעילויות אבורג'יניות: איפור פנים שבטי, אפיית לחם אבוריג'יני ושתייה תה אוסטרלי - BILLY TEA, נגינה על דיג'רידו, הדגמת זריקת בומרנג (אותו כלי מיוחד ששימש את האבורג'ינים במסעות הצייד).
בנוסף לפעילות ולשאר החוויות, מופע אגדה אבורג'יני, מופע מוסיקלי מרהיב לכל המשפחה וללא תשלום!
חלק מהסדנאות כרוכות בתשלום נוסף. ניתן ליהנות ממסלול ניווט מבוסוס סמרטפונים בשטח הגן.  
כידוע, גן גורו הוא פארק אוסטרלי עם בעלי חיים וצמחיים ייחודית מאוסטרליה הרחוקה. בגן תוכלו למצוא קנגורו חופשיים משלל סוגים אותם תוכלו ללטף ואף להאכיל מכף ידכם. בגן תמצאו גם צפריית לורים, ובה ניתן להאכיל את התוכים בשיפודי פירות ובעליי חיים מרתקים נוספים: קאוזר, קואלות, שועלים מעופפים, אמו, מיני זוחלים ועוד. כמו כן, במקום מתחם מבוכים עם מבוכי היגיון וצמחיה.
למעוניינים בלינה באיזור 41 צימרים המזמינים אתכם לנופש רגוע וקסום יחד עם ארוחות מפנקות במסעדת מוזה. ניתן גם ליהנות מימי כיף וגיבוש לקבוצות שמתקיימים על שפת נחל האסי.
לפרטים, גן גורו: 050-9695766
 

תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3347865