קיץ משפחתי בפארק באלגן

החופש הגדול החל! נצלו את ההזדמנות ובואו ליהנות ממגון האטרקציות לכל המשפחה בפארק באלגן. חדש!!! נוספו לאתר 2 מתקנים מתנפחים!

החופש הגדול החל ובעידן שבו הרבה מהילדים מבלים את רוב זמנם מול מסכי הטלוויזיה והמחשב חשוב להפעיל את הילדים גם באופן מוטורי.
 
פארק באלגן הוא אחד מהגדולים והמגוונים בצפון והוא ממוקם למרגלות הר הכרמל. בחצר הגדולה 30 מתקנים מגוונים המשתרעים על פני 5 דונם ומותאמים לילדים עד גיל 15. בפארק מצליחים לספק לילדים חוויה ייחודית ומהנה, זאת לצד פעילות מעשית לילדים. בניגוד לפארקים אחרים, בהם רוב המתקנים פסיביים, בבאלגן מאמינים שבילוי מהנה יכול וצריך להיות גם בריא. המתחם המוטורי בפארק נבנה כדי לספק אטרקציה פעילה ומלאת אדרנלין לילדים מתבגרים – נסיעה במכוניות מרוץ בעלות מנוע בנזין במסלול אמיתי. במטרה לתת לילדים להרגיש כמו מבוגרים ליום אחד.

חדש בפארק! נוספו 2 מתקנים מתנפחים חדשים!

 

כמו כן, הפארק מותאם לפעילויות מגוונות בהתאם לאופיו ורצונותיו של כל ילד, בכל גיל – משחקיית פעוטות לקטנטנים, נסיעה ברכבת הרפתקאות, פארק מתקני שעשועים ומתקנים מתנפחים, נהיגה בסירות מתנגשות, זירת קרבות תותחי ספוג,  קליעה אתגרית, התנסות חווייתית בנהיגה במסלול קרטינג מקצועי, מתחם משחקי ילדות ישראלית ומפגש מרתק עם מגוון חיות בפינת החי. במרכז הפארק פינות ישיבה להורים ומזנון, שמאפשרים תצפית על כל אזורי המשחקים בפארק, ובסמוך לו ניתן למצוא פינות חמד מסודרות לפיקניקים וצליית בשר על האש. 


לפרטים נוספים ולקופון הנחה לחצו כאן

תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3347865