Untitled Document


חג שבועות מרענן בחמי געש

אין דבר המתאים יותר לחג הלבן, מאשר פינוק מיוחד במרחצאות געש, אתר הספא והמרחצאות, עם מגוון מתקני מים וטנא של פינוקים!

אתר "מרחצאות געש" שצופה למרבדי הגולף של קיבוץ געש ולשמורת חוף השרון, נמצא רק כ-5 דקות הליכה מהים, כרבע שעה נסיעה מתל אביב, בין הרצליה לנתניה.

על הפינוקים שמחכים לכם
בספא המודרני הצופה לשמורת חוף השרון, ומגרשי הגולף הירוקים והאלגנטיים של קיבוץ געש מחכים לכם אוסף פינוקים שקשה להתעלם ממנו, בשילוב מתוחכם שישאיר בכם רושם עמוק של בריאות והנאה. מתחם הספא תמצאו לא פחות מארבע בריכות טבעיות שעוצבו למענכם ברמות גימור אירופאיות, ובסטנדרטים הגבוהים ביותר, עם חלונות ענק המאפשרים לכם ליהנות גם מהנוף הייחודי והמרגיע שבחוץ, וגם מהסביבה המותאמת לשמירה על נוחות מרבית בשהות במים וסביב הבריכות.
הבריכות הטבעיות מלאות במים עשירים במיוחד במלחים ומינרלים טבעיים ובטמפרטורות שונות, שהידע אודות הסגולות הרפאיות שלהם מושרש כבר בימי קדם, ואושש בימינו במחקרים מודרניים, כאשר היתרון שלא היה במרחצאות הקדומים הוא עשרות זרמי סילון (ג'ט) לעיסוי וריכוך השרירים וסילוק מתחים מהגוף, גם מדפנות הבריכה, וגם מהקרקעית.

 

המים של האדמה, הבריאות? שלכם!
המים עשירי הגופרית והמלחים מחדשים את העור ותורמים לבריאות שלו, ונחשבים כתמיכה מעולה לסובלים מבעיות פרקים ושרירים. מזה שנים רבות שאנשים בכל העולם מגיעים למעיינות מרפא כמו של חמי געש, ושמות מפורסמים כמו באדן באדן שבגרמניה (היער השחור), וכמובן שהעיירה הבלגית "ספא" שממנה שאוב המונח, הינם מוקד ייחודי לעלייה לרגל לתיירות בריאות כבר מתקופת ימי הביניים. מעבר לעוצמת ההבראה שבמים הטבעיים, ישנו שילוב של חימום וקירור, עם מרחצאות חמים ובריכה צוננת המעצים את החוויה, ויוצר זרימת דם חזקה שמחדשת את הגוף ומחייה אותו, ובכך מביאה את החומרים החיוניים לכל מקום בגוף.

 

המתקנים המודרניים לחוויה של הנאה מקסימאלית
מעבר לנוף המקסים עם המדשאות רחבות הידיים וחופי השרון שעל הים התיכון, ומעבר למרחצאות הטבעיים הייחודיים אורחי הספא נהנים מבריכה חצי-אולימפית קיצית ומתקדמת, הראשונה בישראל הכוללת נקודות סילון לעיסוי קריר ומרענן, ועם בריכה מותאמת לפעוטות. בספא תמצאו לא פחות מארבע-עשר חדרים הנותנים מענה ייחודי למגוון טיפולי גוף ונפש, להעצמת האפקט התרפויטי, לצד סאונות (יבשה ורטובה) הידועות גם הן כאמצעי ריפוי ורוגע ייחודיים. הספא מתגאה בהעסקת צוות מטפלים מהשורה הראשונה בישראל, עם מגוון רחב של טיפולי גוף, וטיפול הבית המומלץ והייחודי של הקיץ – עיסוי שבדי עם כדי חרס מחוממים, בשילוב של לא פחות מחמישה סוגים שונים של כדים קטנטנים בשימוש הייחודי לספא. העבודה עם הקדים מניע את זרימת הדם בגוף, ופותחת חסימות שונות ליצירת איזון אופטימאלי, וזאת ע"י שילוב של עוצמה לחדירה עמוקה יותר לרקמות, במקביל לחימום המרגיע, המשחרר והמפנק, והכול בהתאמה אישית לרמת החספוס או החלקות, ולעוצמת העבודה עם כל אינדיבידואל, לפי האזורים התפוסים והעמוסים יותר, בטיפול שמשחרר את השרירים, ומאפשר תנועה לימפתית בריאה לחידוש מערכת החיסון וסילוק רעלים.

חדש ב"מרחצאות געש"! בריכת מינרלים מלחים קרירה – תענוג לקיץ! הבריכה באולם הקשתות. 
אתם מוזמנים להגיע לבושים בלבן לכבוד חג השבועות, וליהנות מהאווירה הייחודית של חמי געש, ולתת לעצמכם מתנה מפנקת וחוויה מלאה ונפלאה...

 
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3347865