יריד התיירות הבינלאומי 2012 – 14-15.2.2012

מעל שמונה מאות מציגים מעשרים ושמונה מדינות יופיעו ויציגו בתערוכת IMTM או בשמה המוכר יותר- היריד הבינלאומי לתיירות. היריד מתקיים אחת לשנה ובמועד הקרוב 14-15.2.12 יערך בגנני התערוכה בתל אביב בפעם השמונה עשרה. שר התיירות, סטס מיסז'ניקוב מציין כי זהו אחד הירדים המרכזים באזור ושניתן לראות על פי כמות המשתתפים שהתיירות הישראלית ללא ספק נמצאת על המפה - לחצו לפרטים!

IMTM (International Mediterranean Tourism Market ) יריד התיירות השנתי הבינלאומי שיערך בפעם 18 בישראל יתקיים בתל אביב בגני התערוכה בתאריכים 14-15 בפברואר 2012 בחסות התאחדות המלונות הישראלית, אל על ומשרד התיירות.

היריד יערך גם בשיתוף התאחדות התיירות וסוכני הנסיעות בישראל , העמותה לתיירות של עיריית תל אביב יפו ולשכת מארגני תיירות בישראל. ביריד ישתתפו עשרים ושמונה מדינות שונות שישלחו לישראל כשמונה מאות מציגים. המדינות המציגות כוללות את חלק מהמדינות הבאות: קפריסין, יוון, יפן, איטליה, צ'כיה, ספרד – גרנד קנריה וקטלוניה, בלרוס, בולגריה, פפואה ניו- גינאה, מלטה, ליטא, הודו, אלבניה, רומניה, קרואטיה, גיאורגיה, לטביה, סלובניה, פורטוגל, בלגיה, טאיוון, סרי-לנקה, טנזניה, ארמניה, אתיופיה, קניה, סרביה, סלובקיה ועוד. תורכיה שחשה את היעדרותם של התיירים הישראלים בפן הכלכלי הרגישה שהעסקים קודמים לכל והחליטה השנה למרות הסכסוך המדיני עם ישראל להשתתף ביריד התיירות הבינלאומי כצעד להחזרת התייר הישראלי למחוזותיהם.

המציגים מישראל יכללו בין השאר את הרשות לפיתוח הגליל, עמותות התיירות האזוריות שביניהן הרשות לפיתוח הנגב, עמותת תיירות אילת, עמותת תיירות גולן, עמותת תיירות גוש עציון עמותת התיירות והנופש של חיפה, עמותת התיירות של תל אביב יפו, הרשות לפתוח ירושלים, עמותה לתיירות ונופש חיפה, החברה לפיתוח קיסריה. מציגים נוספים מהארץ הן חברות השכרת רכבים, רשתות בתי מלון, אתרי תיירות ואטרקציות וגורמי תיירות רבים מרחבי הארץ. יריד התיירות בעל שם בינלאומי המפגיש ומשלב בין התיירן הישראלי, הקהל הרחב ולקוחותיו ועמיתיו מחו"ל.

יריד התיירות השנתי הוא נקודות המפגש של כל תעשיית התיירות בארץ עם קשריה העולמיים. היריד הוא הבמה המרכזית של מדינת ישראל ומשרד התיירות לקידום התיירות בארץ ישראל בשלל ענפיה. יריד התיירות מתנהל בשני שלבים, בשעות הבוקר מגיעים מקבלי ההחלטות בתחום התיירנים והנופש המוסדי, סוכני נסיעות תיירות נכנסת ותיירות פנים; ובשעות אחר הצהריים היריד נפתח לקהל הרחב שיכול להתעניין בחידושים, בהצעות מפתות ובאטרקציות שונות הייחודיים אך ורק ליריד. יריד התיירות השמונה עשרה לשנת 2012 שמופק על ידי חברת ITN וארטא מאפשר גם השתתפות בכנסים ומפגשים מקצועיים עם מקבלי החלטות בתחום התיירות העולמית המובאים לארץ בשיתוף פעולה של אל על, משרד התיירות והתאחדות בתי המלון בתל אביב. גם שר התיירות המכהן סטס מיסז'ניקוב מעיד על יריד התיירות הבינלאומי IMTM השמונה עשרה שמקבל חסות ממשרדו כאחת הבמות החשובות לשיווק תעשיית התיירות הישראלית. עוד הוא מציין כי כמות המשתתפים ומעמדם מהווה הבעת אמון בשוק התיירות הישראלי.


תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3347865