בקרוב - פתיחת עונת קטיף הדובדבנים 2016

בקרוב תפתח עונת קטיף הדובדבנים בבוסתן בראשית בגולן לאביב-קיץ 2016! מאה דונמים של עצי פרי יקבלו ויברכו את פני המבקרים. עונת הקטיף תיפתח לקהל הרחב עם דובדבנים עסיסיים ועוד מגוון רחב של פירות לפי עונת הבשלתם: פטל, אסנה, חזרזר, נקטרינות, אגס אסיאני, תפוחים, אפרסקים ותאנים. כל פרי בעיתו ובעונתו.

בקרוב תחל עונת קטיף הדובדבנים בבוסתן בראשית בגולן. תקופה זו מתאפיינת בתיירים וישראלים רבים אשר נוסעים צפונה ולוקחים חלק בפעילות החקלאית המהנה. מעבר לכך, הקטיף העצמי מציע גם לילדים ולמשפחות להשתתף בחוויה. הכניסה אל אתרי הקטיף העצמי היא בתשלום, אך בתוכם ניתן לאסוף את כל הדובדבנים בתוך סלסלות או קערות מיוחדות. רצוי לבדוק מראש את זמינות הפרי באתר הקטיף משום שההבשלה משתנה בהתאם לשינויי מזג האוויר. משך הפעילות באתר הקטיף נמשכת לרוב בין שעתיים לשלוש שעות, ולכן חשוב לתכנן את שעות הבילוי גם לפני ואחרי הקטיף עצמו. כהשלמה לבילוי המשפחתי בבוסתן תוכלו להזמין לינה באירוח הכפרי בעין זיוון, כך תוכלו לנצל את מזג האוויר של הצפון במהלך תקופת קטיף הדובדבנים וליהנות עוד מהגולן.

   

הקוטפים והמבקרים יאכלו בבוסתן מגוון פירות העונה כפי יכולתם, מי שירצה לקחת את חווית הטעמים איתו יוכל לרכוש פירות לפי משקל הביתה ביציאה. בנוסף לרשות המבקרים בבוסתן מדשאות רחבות, פינות פיקניק נעימות, רכיבה מהנה על סוסי פוני, פינות חי, פינות יצירה ועוד... למבוגרים הנכם מוזמנים להנות מקפה טעים בבית הקפה בצילם של עצי הדובדבן, טיול מהנה בעגלה הרתומה לטרקטור עד לגבול הסורי,  טומקארים במגוון של מסלולים ועוד... (חלק ממגוון הפעילויות כרוכות בתשלום נוסף).
מתי מתחיל? אביב קיץ 2016
איפה? קיבוץ עין זיוון - בוסתן בראשית בגולן
מחיר הכניסה לבוסתן: מבוגר 33 ₪ ילד 29 ₪.
שעות הפתיחה: 9:00 – 16:00 מומלץ להגיע שעתיים לפני סגירת הבוסתן. הגעה: מכביש מספר 91 מצומת מחניים, 2 קילומטר צפונית לקיבוץ עין זיוון.
לקופון הנחה בוסתן בראשית
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3347865