וילה גליליי – מלון בוטיק יוקרתי

רוצים לברוח?כדאי שהרוח תשא אתכם לוילה גליליי אפילו זקני צפת לא יכלו לחלום שרחל ובני יבנו דווקא אצלם את מלון הבוטיק שלהם. מבצע אביב בין החגים אירוח הכולל לינה בחדר זוגי כולל ארוחת בוקר | ארוחת שף זוגית או שני טיפולי ספא החל מ 899 ₪ על פי רמת החדרים. * ימים א-ד לא כולל חגים ומועדים | תקף עד 30/6 | אין כפל מבצעים

אם אתם חולמים על טיול בפרובאנס, אבל כרגע לא מסתייע בידיכם, קומו וסעו לוילה גליליי, שם תמצאו את שחשקה נפשכם. את שלוות הנפש ששמורה רק למי שבאמת מחפש אותה, ולכן גם יודע להחזיק בה חזק כאשר יורדת עליו לפתע. ועוד לא נאמרה מילה אחת על יופיו של המקום, הן של הנוף בחוץ, הן של המקום בפנים. גם זה יגיע. רחל ובני עוברים לצפת ב - 1959 עזבו רחל ובני את ביתם ומולדתם, העיר ליון שבצרפת, ועשו עליה. זוג צעיר, צרפתים מדורי דורות, אידיאליסטים, ציונים. שלושה ילדים נולדו להם, הם ראו ברכה בעמלם, אך תמיד הם נשארו מליון שבצרפת. ביתם נראה כמו בית צרפתי טיפוסי עם רהיטים כבדים ומקסימים, שטיחים, כלי אוכל יפיפיים, מנורות מיוחדות. המבטא שלהם, למרות 45 שנה בארץ. נותר צרפתי. אפילו החלומות שלהם היו בניחוח ליוני, למרות שהם ישראלים בכל תא בגופם. כשהגיעה שעתם לפרשו מן העבודה, ומכאן תבינו שצעירים מאוד הם כבר לא, החליטו לעשות שינוי בחייהם. ההחלטה הייתה ללכת על מלון. היה ברור שזה חייב להיות משהו מיוחד, קטן, אינטימי, ביתי. כאלה הם. ואכן הם מצאו בית אבן ישן ויפיפה ששימש מלון כבר לפני 80 שנה, נכבשו בקסם וקנו. ואז התחיל בעצם הסיפור. הם מכרו את ביתם בהרצליה, עברו להר כנען, בנו שתי קומות מעל מבנה האבן, שגם אותו שיפצו את כל הרהיטים הנפלאים שהיו בבית הם חילקו בין 21 חדרי המלון, הלובי והמסדרונות שבין החדרים, הרימו מטבח משוכלל ומודרני, שתלו גנים וגינות והפכו את המקום לפנינה מדהימה שכל מילימטר בה מריח ממלון בוטיק משובח בפרובנס או בדרום צרפת. רק הנוף והשפה ישראלים. מי צריך יותר. Business and Pleasure יופיו וייחודו של המקום החל לאחרונה למשוך אליו גם חברות מכובדות במשק, אשר גילו אותו כמקום אידיאלי לקיום סדנאות עבודה למשך מספר ימים. לצורך כך עומד לרשותן חדר ישיבות מפואר ומאובזר וכך זוכים בשילוב המנצח Business and Pleasure . ממכתבי התודה בספר האורחים מספרים על הצלחה לא פחותה מהחוויה אותה אנו חווינו פה במהלך השהות שלנו. ארוחת ערב בביסטרו של המלון דווקא חשבנו ללכת לכל מיני מסעדות חדשות שנפתחו באזור , אבל בסוף החלטנו שבמצב הצבירה שלנו באותן שעות אין חשק לצאת מהמלון ולחפש את האתונות במקום אחר. וכך מצאנו את המלוכה. יש במלון מסעדה לא גדולה, שאיך שנכנסים אליה מרגישים מיד כמו במטבח ביתי חם. שולחנות עץ כבדים מעוטרים בפרחים טריים שנקטפים מדי בוקר מהגינה, מנורות קטנות מפיצות אור נעים, פריטי אספנות משווקים אירופיים וברקע מוזיקה נעימה. לא יכול להיות שילוב טוב מזה בעיקר כאשר לכל זה מצטרף טעמו הטוב של אוכל מעולה חף מכל פלצנות שאין מתאים ממנו למלון ולזוג המקסים שמנהל אותו כאילו היה זה ביתו הפרטי. המסעדה מציעה מנות קלאסיות אירופיות בשילוב של הטעם המקומי.
הגראנד פינאלה –
תענוגות במחלקת הספא לא יכולנו להתאפק מלבקר במחלקת הספא של המלון המציעה מגוון עשיר של טיפולים שניתנים בידי מטפלים מוכשרים. התחלנו בטבילה באמבט חלב, המפיץ ניחוחות שמימיי, ומחזיר את עורך למרקמו של עור תינוק. היה קשה לבחור מבין מגוון הטיפולים המפתים, שהמקום מציע. לבסוף בחרנו בטיפול אירוודה. זהו טיפול בסגנון הודי עתיק, הכולל ניסוך של שמן חם לאורך הגוף ובמרכז המצח. חובה לנסות. האחרים לקחו פילינג גוף וטיפול באבנים חמות. למי שבאמת רוצה להתפנק ישנו טיפול שנקרא "מגע בשניים". עינוג כפול המוענק בו זמנית על ידי שני מטפלים. מספרים שהתחושה אלוהית. נשמח לארח אתכם במלוננו !

להזמנות: 04-6999563


  
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3347865