חדש ומפתיע ברמת הגולן – מרכז המבקרים AVANOVA

מרכז המבקרים החדש AVANOVAבדרום רמת הגולן נמצא במפעל משפחתי – אשר הוקם לפני תריסר שנים על ידי שני אחים' האחד ד"ר לביוכימיה והשני חקלאי ותיק.

המפעל מייצר מוצרי קוסמטיקה איכותיים לחו"ל. מרכז המבקרים AVANOVA הינו מרכז לקוסמטיקה טבעית מן הגולן. סדרת המוצרים - AVANOVA הינה ייחודית לרמת הגולן. היא משלבת בתוכה פירות הגדלים ברמת הגולן, באקלים ובאוויר המיוחדים לאזור זה בארץ. פירות אילו נקראים "פירות-על" בגלל כמות הויטמינים המינרלים ומעכבי החמצון שנמצאים בהם בשפע. שילוב הפירות הללו מעניק למרכיבים אלו אפקט סינרגטי ומעצים את כל התכונות הטובות בפירות אלו.

הכניסה למרכז המבקרים אינה כרוכה בתשלום
והיא כוללת תצפית נוף קסומה על דרום רמת הגולן והסבר קצר על המקום. במרכז המבקרים תוכלו לצפות בסרט בן כמה דקות אודות המפעל, מוצרי הקוסמטיקה, אזור גידול הפירות והצמחים מהם עשויים המוצרים וגם קצת על הגולן. תוכלו ליהנות משתייה חמה ללא תשלום ומים קרים בשפע, וכמובן מחנות המפעל היפהפייה וממוצרי AVANOVA.במקום פינת משחקים לילדים.

מוצרי AVANOVA מועשרים בתמציות טבעיות של פירות מן הגולן. אינם מכילים: חומרים מן החי, אלכוהול, פראבן ו-SLS. והם לא נוסו על בעלי חיים. במקום ניתן לארגן סדנאות, הרצאות, ימי כיף וארוחות – בתיאום מראש.  
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3347865