תעשיית הצימרים בישראל

01-12-2011   נכתב על ידי  דניאל מקסימוב

היום יותר מתמיד צימרים משמשים כיעד מועדף לתיירות. ישראלים רבים ותיירים מחוץ לארץ פוקדים במהלך כל ימות השנה את הצימרים הרבים הפזורים ברחבי הארץ, במושבים, בישובים, בקיבוצים או על שטח פרטי, והנמצאים בדר"כ במקומות המהווים נקודת יציאה מצוינת למסלולי טיול רבים, אטרקציות ואתרים. חלק מהתיירים אוהבים להתפנק ולנוח וחלק אחר נהנה לטייל במשך היום ובערב לחזור לצימר לארוחת הערב המפנקת ולשנת לילה ערבה במיטות המפנקות.

מגוון של אטרקציות וטיולים

בקרבת יחידות האירוח ישנם מסלולי טיול רבים ואטרקציות אין סוף. טיול ג'יפים, מסלולי אופניים, שבילי הליכה ברגל, אתרים היסטוריים, פינות חי, שמורות טבע, פרקי שעשועים ועוד רבים. מומלץ לברר לפני ההזמנה מהם המסלולים המומלצים הקיימים בקרבת האזור ומהן האטרקציות.

ישנם צימרים הממוקמים בעיירות כמו למשל בראש פינה. הטיולים ברחובותיה הקסומים של העיירה המיוחדת והעתיקה הזאת הם חוויה בפני עצמה, יחד עם הביקור באתרים ההיסטוריים הרבים שלה. ילדים תמיד ימצאו תעסוקה מאחר וכמעט תמיד ישנה בריכה בחצר, ג'קוזי, פינות שעשועים ועוד אטרקציות רבות לילדים.

האירוח הכפרי הנו אופציה מצוינת לחופשה משפחתית או לחופשה זוגית רומנטית. חופשה מסוג זה היא חוויה בלתי נשכחת עבור הילדים.

גם זוגות רומנטיים יכולים ליהנות מחופשה מיוחדת ולהזמין כמה לילות במקום מבודד על פסגת הר המשקיף לנוף עוצר נשימה או על שפת הים או בכל מקום אחר על פני הארץ המופלאה הזאת והעשירה בנופים.

חופשה במלון איכותי היא תמיד מדהימה אולם בדרך כלל מדובר על הוצאה כספית לא קטנה במיוחד כשמדובר על חופשה משפחתית. האירוח הכפרי מציע רמת אבזור ופינוקים שאינה נופלת מהרמה המקובלת במלונות חמישה כוכבים. לכך מתווסף הערך המוסף של הטבע וההרגשה של בית פרטי קטן.

תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022