איך לבחור צימר נכון

03-11-2011   נכתב על ידי  דניאל מקסימוב

לבלות עם המשפחה בצפון -

כשחושבים על חופשה – ישר חושבים על בית מלון – אבל, כידוע, בית מלון, לרוב, יקר יחסית ובבית מלון הילדים צריכים להתנהג יפה יותר, אבל חופשה משפחתית צריכה להתאים לכל בני המשפחה, ולכן חשוב איך לבחור נכון! – איך תוכלו למצוא חופשה, אשר תתאים גם לצרכים שלכם כזוג וגם לצרכים של הילדים שלכם? ואחת התשובות לכך היא – חופשת צימרים בצפון.

אין כל ספק, חופשה משפחתית, המתאימה ביותר למשפחה עם ילדים, היא חופשה בצפון, מכיוון שבצפון, מזמן כבר השכילו להבין שאירוח אצלם הוא פתרון כלכלי מצוין והכנסה לכל דבר ועניין, ולכן הצימרים בצפון יעשו את הכול, אבל ממש הכול, כדי להעביר לכם תחושת חוויה מושלמת של נופש איכותי, זמין, מפנק ומהנה.

אתרי האירוח הכפרי בצפון די דומים במה שהם מציעים – רובם יציעו לכם ג'קוזי משוכלל, מפנק ומרפה שרירים, תכשירי ספא למיניהם לאמבטיה, ארוחות בוקר מפנקות ועשירות וטיפולים אלטרנטיביים, כגון: עיסוי, שיאצו, רפלקסולוגיה ועוד.

בצפון יש הרבה אתרי אירוח כפרי  והם לרוב מתחלקים לשני סוגים:

- צימרים אשר דוגלים בקהל יעד של זוגות בלבד – בהם תמצאו סוויטות רומנטיות במיוחד, מבודדות ושקטות והרבה גם לא מסכימים להכניס ילדים אליהם.

והסוג השני הוא - יחידות נופש אשר מיועדות לכל המשפחה – אחד הדברים היפים בהם הוא שחדר השינה של ההורים מפנק ומלטף ושאר החדרים, עבור הילדים, מותאמים להם יותר.

מכיוון שאנו דנים אודות הצימרים לכל המשפחה, תבחרו בוודאי בסוג השני בו תוכלו גם, בדרך כלל, למצוא בריכת שחייה – אתם תתרווחו לכם בהנאה על כיסאות הנוח והילדים שלכם ישחקו וייהנו בתוך הבריכה.

תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022