תעשיית הצימרים

01-09-2011   נכתב על ידי  דניאל מקסימוב

אוהבים צימרים? סביר להניח שהתשובה שלכם חיובית כי רוב הישראלים הינם חובבי נופש כפרי והם מצביעים על כך ברגליהם. יש כל מיני סוגי אירוח כפרי: צימר זוגי, משפחתי, עם חברים/חברות ועוד. טווח המחירים הוא די גדול וכמובן תלוי באיזה סוג אירוח אתה מעוניין.

ישנם אתרי אירוח בסיסיים במחירים עממיים מאוד ובקצה השני ישנם מקומות אירוח יוקרתיים לעשירון העליון או למי שיכול להרשות לעצמו. אם אתם יוצאים לטיול וזקוקים רק למקום לינה אין טעם לפנות למשהו מעבר לבסיסי, אך אם מטרתכם היא פינוק, רומנטיקה, מנוחה או חווית נופש משפחתי צימר יוקרתי יתאים לכם יותר. כמובן שהמנעד רחב ותלוי באיזור המועדף עליכם, 

בסגנון וברמת הפינוקים.אחד הטרנדים המקובלים והנפוצים כיום הוא הזמנת נופש ליומולדת. לעיתים קרובות בן או בת הזוג מזמינים חופשה בהפתעה לחתן/כלת יום ההולדת ומוסיפים עוד מגוון פינוקים כמו טיפול ספא מקצועי, ארוחת גורמה ואיזו אטרקציה מיוחדת במינה לסיום. כמובן שלא רק ליום הולדת נהוג להפתיע ואפשר גם לנסיבות חגיגיות אחרות.

טרנד נפוץ נוסף הוא להזמין חדר יוקרתי מאוד ולהציע נישואין במעמד מיוחד שכזה. נשואים טריים מקבלים פעמים רבות נופש במתנה לאחר החתונה ממשפחתם או מחברים קרובים ויכולים ליהנות ממיני ירח דבש בתנאים מפנקים במיוחד במחיר שווה לכול נפש. אין ספק כי מנוחה לאחר ההכנות המפרכות לקראת החתונה היא מתנה נפלאה עבור בני הזוג.סגנונות הבנייה והעיצוב של הצימרים הם אינסופיים כמעט וכוללים בקתות מעץ, מאבן, בתוך מערה, בסגנונות עיצוב יפניים, הודיים, שוודיים, מרוקאיים ומה לא.  תוכלו למצוא טיפי אינדיאני, לינה בדום, סוויטות של כמה חדרים ואפילו עם בריכה פרטית.

לכול נישה באוכלוסייה יש את האירוח המתאים לה אם זה מבחינת אזור בארץ, סוג אקלים ונוף, אם מבחינת מחיר ואם מבחינת מראה, עיצוב ורמת הפינוקים. חשוב לדעת בדיוק לאיזה נופש מכוונים, מהו התקציב ולהזמין מספיק זמן מראש.
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022