עמוד הבית >> צימרים כתבות >> כתבות בנושא צימרים >> צימרים - שוק בתחרות מתמדת

צימרים - שוק בתחרות מתמדת

18-08-2011   נכתב על ידי  דניאל מקסימוב

ענף הצימרים קיים בישראל מאז שנות החמישים . כמובן שהוא עבר תהפוכות רבות ואם תראו תמונות  משנים אלו לבטח גיחוך יעלה בכם למראה הפשוט שלהם - יחידת אירוח בסיסית שכל תפקידה היה להלין את אלו הנופשים, ללא כל יומרות מיוחדות.

לאורך השנים יותר ויותר אנשים בנו יחידות אירוח כפרי על שטחם והחלו להיות פערים בגודל ובצורת הבנייה. תיירות הפנים התפתחה וענף הצימרים קיבל מעמד גבוה בשל הביקוש הרב על ידי הקהל הישראלי. כיום, אם תרצו להזמין צימר לסוף שבוע תצטרך לעשות זאת מבעוד מועד כי רמת התפוסה גבוהה בעיקר בחגים, חופשות וסופי שבוע.כמה זה עולה לנו?

בחיפוש קצר באינטרנט תוכלו להיווכח שישנם אלפי אתרי אירוח כפרי בארץ בכול אזור, בכול גודל, צורה, מחיר או עיצוב. המחירים נעים ממחירי מבצע נמוכים למדי כ- 500 /400 ש"ח ללילה ומגיעים גבוה מ- 2000 ש"ח ללילה.

אם עדיין תחפשו חדר אירוח במטרה ללון בו ולצאת ממנו לטיולים ופעילויות שונות תוכלו לבדוק בקיבוצים השונים שם תוכלו וודאי לשכן עצמכם במחירים נוחים ביותר שלא יעלו על כ-450 ש"ח ללילה לזוג. למשפחה המחירים כמובן גבוהים יותר ובדרך כלל מדובר בתוספת מסוימת לכול ילד בחדר. מכאן השמים הם הגבול. ככול שתרצו בקתהמפנקת יותר כך המחיר יעלה בהתאמה.


אנשים רבים מגיעים לאתרי האירוח הכפרי כיום ולא רק למטרת חופשה זוגית רומנטית או נופש משפחתי. בעלי חדרי אירוח  כפרי שוקדים בזמן האחרון על מציאת עוד אוכלוסיות לפנות אליהן על מנת לשווק את מרכולתם, בעיקר בשל התחרות הרבה הקיימת. קחו לדוגמא את עולם מסיבות הרווקות. טרנד פופולארי הוא קבוצת בנות המגיעות לצימר לשעות הערב בלבד וחוגגות עם אוכל, שתייה, רקדנים וטיפולי ספא.

אפשרויות נוספות הוא השכרה לפי שעה למגוון מטרות ואף לפגישות עסקים. ניתן היום לרכוש חבילות ספא או חבילות פינוק לכמה שעות עם ארוחת בוקר וטיפול ספא במחירים אטרקטיביים מאוד.

תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022