לבחור צימר לנופש זוגי

04-08-2011   נכתב על ידי  דניאל מקסימוב

אם אתם רוצים צימר זוגי לחגוג את החופשה שלכם, יש באינטרנט הרבה מידע ואפשרויות בלתי מוגבלות. יש מגזינים, יש הרבה מידע בעיתונים, בלוחות מודעות , והכי מעניין, מפה לאוזן המלצות מאנשים שחוו את החוויה הזאת או חברים ובני משפחה שממליצים על מקום שהם היו בו ונהנו. להתפנק בתור זוג לכבוד יום אהבה או יום הולדת או יום נישואים או כל דבר שמצדיק את החופשה. חוויה לקבל פינוקים, עיסויים, טיפולים מהנים מאוד שיגרמו לכם להתמכר לחופשות מסוג זה. חיים פעם אחת! ממצים כל רגע ורגע עד הסוף!

ישנם צימרים לזוגות שונים ומגוונים בעיצובים מעניינים, סגנונות אירופאיים, יצירתיים, וחדשנים, קטנים, גדולים, במיקומים ליד מסלולי טיולים, מיקומים ליד אתרי תיירות, מיקומים ליד אתרי היסטוריה. ניתן לשלב בחופשה הזוגית שלכם מסלולי טיולים, טיולי ג'יפים, או טיולי אופניים. יש חבילות של טיולים, שכוללים בהם טיולי אופניים, טיולי ג'יפים, טיולי טרקטורונים, שייט קיאקים, רחיפה, צניחה חופשית, כדור פורח, ספורט ימי,  כניסות למוזיאונים, תיאטרון, חבילות ספא שכוללים עיסויים שונים כמו עיסוי שוודי, עיסוי תאילנדי ועוד.. ג'קוזי, סאונה ובריכה, וטיפולים אלטרנטיביים. איזו חבילה מתאימה לכם יותר? שתעשה לכם את החופשה חלומית ומוצלחת יותר כזאת שתישאר בזיכרונותיכם לעד. כל אחד ומה שהוא אוהב, והחבילות הנכונות עבורו. שיהיה לכם בהצלחה ובכייף!

תקציב ואורך החופשה

פה צריך לבדוק כמה זמן יש לכם לבלות בחופשה שלכם, ומה העלות של כל החופשה הזאת? האם זה בתכנון שלכם? האם אתם עומדים בציפיות התקציב? צריך לדאוג לכל זה. שתהיה לכם חופשה מוצלחת!
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022