מסיבת רווקים בצימר

25-11-2008

לפני מספר שבועות מצאנו את עצמנו חברי ואני בסוג של דילמה. חברנו הטוב קובי עומד להתחתן  בעוד זמן קצר, וכמובן לאחר שיצאנו החברים הקרובים להרמת כוסית של מזל טוב לכבוד האירוע המרגש - עלה הנושא החשוב ביותר לנו הגברים לקראת החתונה של החבר הטוב, מסיבת הרווקים כמובן. בחירת המקום היא דבר חשוב ואני אומר "מקום" מהסיבה הפשוטה שאנחנו אנשים די פשוטים וסולידים. רעיונות כמו ללכת למה שהאמריקאים מכנים בעדינות "מועדון ג'נטלמנים" אף פעם לא עלו אצלנו אפילו בצחוק (וברור שבנות הזוג בכל מקרה יטילו וטו כזה שגם במועצת הביטחון של האו"ם לא שמעו עליו וזה בלשון המעטה..) וגם הליכה משותפת לבר והשתכרות כהוגן אף פעם לא דיברה אלינו. אנשים סולידים כבר אמרתי?

 בכל מקרה, לאחר זמן מה אלון, יוצא הסיירת שבחבורה ומי שלמד להכיר את הארץ דרך הרגליים, הציע הצעה שנראתה לכולנו כמו רעיון מעולה- טיול משותף של כל החבר'ה. עולים לצפון (הוא הרי ניווט שם כל כך הרבה שהוא למעשה ערך את המפות), מבררים מראש על צימרים בצפון,  כדי שנוכל לשכור מקום לישון בו בלילה, וזהו פחות או יותר. כמובן שהכוונה לא הייתה באמת מקום לישון בו אלא מקום שיתאים לכמה חבר'ה טוביםף שמביאים איתם מנגל, הרבה בשר והכי חשוב, המון מצב רוח ושמחה לקראת יציאתו הקרובה של חברנו משוק הפנויים פנויות.

 במסגרת ההכנות לטיול המשותף, החליטו חברי משום מה שאני המבוגר האחראי מכל חברי הקבוצה ולכן נפל בחלקי לדאוג למה שמכונה מינהלות. אז בדקתי במקומות שונים והאמת שלא ידעתי שיש כל כך הרבה סוגים של צימרים בארץ ובמגוון רחב של סגנונות, מחירים ומיקומים ברחבי הארץ. אז לאחר שמצאנו את המקום שחיפשנו (מקום מספיק גדול שיספיק לחמישה אנשים, במיקום ליד מסלול הליכה ופנוי בתאריכים הרצויים) הרגשנו שהכל סגור וניתן לצאת לדרך. אבל - בנקודה זו חיפשנו דרך מקורית ומעניינת בה נוכל להפתיע את חתן השמחה, שכן טיול משותף זה אומנם רעיון מצוין, אבל רצינו לעשות עוד משהו קטן מעבר להכל כדי להראות לו שבשביל חברים רצוי וגם צריך להשקיע. לאחר שהרעיון להביא לשם ללא ידיעתו את אישתו לעתיד ירד די מהר מהפרק (בכל זאת, טיול רווקים או לא?) עלה רעיון אחר – בן, איש המחשבים של החבורה, טרח ועמל על  מצגת מיוחדת שכוללת תמונות של כולנו מתקופות שונות החל מבית הספר היסודי, דבר שהצריך לא מעט עבודה שכן אז לא היו מצלמות דיגיטליות והכל היה צריך להיסרק באיכות ראויה למחשב, דרך בית הספר התיכון, הצבא ועד ימים אלו ממש. מה ששכחתי לציין הוא שכשחיפשתי מקום מתאים מתוך כל אותם מקומות שהיו מועמדים ראויים דאגתי גם להזמין מראש מקרן ולוח עליו ניתן להקרין את המצגת. מסתבר שלא מעט מקומות מוכנים להעניק לאורחיהם שירות שהוא באמת מעל ומעבר.

 וכך יצא לו לדרך טיול רווקים מושקע ויוצא דופן. ומה עם התמונות שאלתם? מי שרוצה יצטרך לא להתעצל ולבוא לחתונה עצמה ולצפות במצגת המעודכנת עם תמונות מהטיול כמובן...
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022