עמוד הבית >> צימרים כתבות >> כתבות בנושא צימרים >> צימרים עם נוף מושלם ואקלים חלומי

צימרים עם נוף מושלם ואקלים חלומי

05-05-2011   נכתב על ידי  דניאל מקסימוב

נוף מושלם, אקלים נוח ומחיר הגון. אלה כל הקריטריונים הדרושים לחופשה מיידית מהנה וכולם מתכנסים יחד לכדי החופשה המושלמת באותם בתי אירוח מופלאים שאנו קוראים להם בארץ צימרים.

הצימרים מעניקים לנו, באיזורים שונים, אך תחת אותה מטרה, את החוויה הרומנטית והפסטורלית של חופשה בהרים, עם יין טוב וגבינות גורמה , עם בריכות מטופחות, ספא, וכל מה שאפשר רק לחלום עליו.

כיוון שאתרי אירוח אלה שקטים ומפנקים הם יכולים להתאים לחופשה זוגית רומנטית או לחופשה משפחתית עם הילדים, ואפילו לקבוצה בת כמה משפחות. כל שנדרש מאיתנו הוא לעצום את העיניים ולחשוב היכן היינו רוצים להעביר כמה ימים של פנטזיה. מקומות אלה פרוסים בצפון, בדרום ובמרכז וכל אחת מן האפשרויות היא סבירה ולא ידרשו לנו יותר מכמה שעות נסיעה.

 

צימרים ידועים בפינוק שלהם ובשירותים שהם שמחים לתת לבאים בדלתם. ולכן אפשר למצוא, כסטנדרט, את כל הטכנולוגיה והאביזרים המתקדמים ביותר כגון פינות מטבח מאובזרות היטב ולידן פינות אוכל נוחות. סלון מאובזר במערכת קולנוע ביתית, כאשר, ברוב המקרים, בעלי הצימר משקיעים ומשכללים את הטלויזיות הישנות למסכים שטוחים מן החדשים ביותר בשוק. את הטלויזיה מעטר כמובן די.וי.די. פעמים רבות אפשר למצוא בלובי ספריית די.וי.די , כך שכל מי שאוהב סרטים טובים יוכל לנוח בחדר, אחרי מקלחת חמה בז'קוזי הפרטי, להכנס למיטה עם חלוק ולצפות בסרט רומנטי עם אהובת ליבו.

 

כולנו אוהבים לתכנן היטב את החופשה שלנו, וחופשה בצימר תמיד תוכל לכלול טיולים, מסלולי הליכה, מסלולי אופניים ועוד אינסוף פעילויות ספורטיביות ביותר או נינוחות ורגועות בקרבת הסוויטה או אתר האירוח. האתרים ממוקמים לרוב בקיבוצים , מושבים וכפרים מופלאים כאשר הבעלים של המקום עושים הכל על מנת להעניק לכם חופשה ברוח האיזור.

 

הנה הקיץ ממשמש ובא, וחופשה באחד מאותם מקומות תעניק לכם מספר ימים של יוקרה ארצישראלית כמו שרק מביני עניין אוהבים. כמו כל תחום אחר, גם כאן קיים סיווג ליוקרתיים יותר ויוקרתיים פחות, כך שאלה שואהבים את חיי המותרות ימצאו להם וילות ענקיות, יחידות מקסימות מושקעות , עליהן עבדו מיטב המעצבים והאדריכלים. אתרים כאלה יעניקו לכם בריכות פרטיות, אוכל בהזמנה אישית, יינות משובחים וחדרים שלא נופלים באיכותם מהסוויטות היוקרתיות ביותר בעולם.

 

חופשה בצימר היא הפתרון הקסום של מדינתו הסוערת והיא שמעניקה לנו כמה ימים של אירופה במרחק נסיעה. הצימרים הפכו במשך השנים לנחלתם של מרבית מן הישראלים וזאת על השילוב המקסים של חופשה יוקרתית בנוף ישראלי.
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022