עמוד הבית >> צימרים כתבות >> כתבות בנושא צימרים >> צימרים ובקתות עץ מופלאות

צימרים ובקתות עץ מופלאות

07-04-2011   נכתב על ידי  דניאל מקסימוב

כל מי שטייל בהרים המושלגים של שוויץ זוכר את הבקתות המופלאות שנמצאות בצידי הדרך , בקתות עץ קסומות שמסודרות כמו בתי בובות מצויירים בתוך הנוף העצום. למזלנו, לא צריך להרחיק לכת עד שוויץ על מנת לראות את המראות הקסומים האלה. התרגום הישראלי לאותה סצינה הוא אותם צימרים יפהפיים שפרוסים בנקודות המרהיבות ביותר. בצפון, בדרום ובמרכז התפשטה קדחת הצימרים והפכה לכינוי נרדף לחופשה חלומית.המשמעותם של המילה היא- חדרים, אבל בפועל הם הרבה יותר מחדרים. הם יחידות מפוארות וקסומות שכולנו כבר מכירים וכמעט כולנו כבר מכורים לפינוקים שהם נותנים. אתרי אירוח אלה הפכו לאירוח כה מבוקש שאת חלקם צריך להזמין זמן מה מראש וכדאי גם לגבש דעה בדבר הסוג הרצוי מכיוון שסוגים רבים של מקומות נבנים מדי שנה אמנם כל אחד מהם, בקיבוץ או במושב בו הוא ממוקם ישתדל להעניק לכם את החופשה המושלמת.צימרים לזוגות, ייבנו עם מיטב הפינוקים המתאימים וזאת הסיבה שזוגות רבים כבר בוחרים באופן אוטומטי במקום הקבוע שלהם כאשר הם חוגגים יום נישואין או כאשר הם רוצים חופשה רומנטית במרחק נסיעה מהבית. אתרים אלה יעניקו לכם את הבית המושלם שכולל מערכת קולנוע ביתית, ג'קוזי בחדר , מטבחון אישי ואם תסכימו לשלם יותר אז תגלו שאין גבול ליוקרה שבאירוח האופציונלי. הצימרים הם במהותם אירוח כפרי, ולכן לא תמצאו כמעט קיבוץ בארץ בלי בקתות או חדרי אירוח מקסימים.

מכיוון שגם ילדינו ישמחו לנפוש, פסטורליות הולכת היטב גם עם חופשה משפחתית וכך מקומות רבים נבנים בהתאמה לחופשה משפחתית רבת ילדים. אותם אתרים עניקו לילדים, פרט למרחבים הגדולים של הקיבוץ או המושב בהם מגרשי משחקים רבים, גם ערסלים בחצר, חדרי ילדים מאובזרים, אוכל לילדים ולהורים ינתנו שוברים לאטרקציות שבקרבת מקום. כולנו נוסעים לחופשה על מנת לטייל ולכן חדרי אירוח טובים, לרוב ממוקמים ליד הנחלים המתויירים ביותר, מסלולי ההליכה הרבים, ההרים, העמקים וליד כל נפלאות הטבע השונים. וכך, תוכלו להתיש את הילדים עם מסלולי הליכה או ספורט ימי, במשך היום, ולחזור למרחבים של החדר הנעים אחר הצהריים, ולנוח בראש שקט.

מכיוון שכל צימר מנוהל על ידי משפחה פרטית, יקבל כל אחד ואחד את הגוון האישי של המארחים. מאותה סיבה אתרים בנגב ישקפו את החיים שבנגב וכאלה שבגליל העליון יעניקו לכם את האירוח הכפרי של הגליל העליון. בעלי היחידות יתנו לכם את האפשרות לטעום מן היין המקומי, מהגבינות המקומיות ומהלחם שנאפה במטבח הסמוך.הצימרים מתאימים גם לקבוצות חברים שמעוניינות לנסוע ביחד ובהזמנה מראש אפשר להזמין חדרים סמוכים, ולקבל חצר משותפת. מקומות מסויימים יעניקו לכם פינות מנגל, גינות מפוארות ואף בריכה משלכם וכך תוכלו לשלב את החוויה האינטימית והחברתית יחד.אם כך, בקתות אירוח כפרי הן פתרון המקסים ביותר לחופשה ארצישראלית חלומית ולכן אפשר למצוא אותם בפינות הירוקות ביותר, המדבריות ביותר והמתויירות ביותר בארץ. הם האירוח הכפרי של חיק הטבע והם הבקתה השוויצרית הקסומה שעל ההרים הירוקים.
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022