Untitled Document

עמוד הבית >> צימרים כתבות >> כתבות בנושא כללי >> צימרים או בקתות? זאת השאלה

צימרים או בקתות? זאת השאלה

10-03-2011

צימרים היא צורת נופש זמינה וטובה בכל עונות השנה, אם בחורף אז צימרים עם קמין בוערת כשאהובתך לצידך, מביטים מהחלון אל הנוף הבוהק, האויר הצלול, יש דבר טוב מזה? 

צימרים בקיץ, זה כבר משהו אחר, זאת השמש, הבריכה וטיולים באזור ועוד ועוד... צימרים , חופש, מנוחה, שמחה! כמה כיף בקיץ, תמיד שהיינו ילדים כל כך חיכינו לקיץ שרק יבוא, לעונה של החופש עם התחושה המיוחדת, שאין לימודים ואפשר להנות עד שעה מאוחרת בלי בית ספר, תמיד אהבתי את הים בקיץ ואת הארטיקים, ללכת ללונה פארק וסתם להשתזף על שפת הבריכה בלי דאגות, כמו היום על שפת הבריכה סביבי צימרים מפנקים וחברים טובים. בצבא לא כל כך אהבתי את הקיץ, לשכב בחום בשטח והמדים המחניקים שלא מותירים טיפת אוויר מיותרת לגוף, אחרי שהשתחררנו יצאנו לארץ אחרת, ארצות חדשות והעולם נפתח בפנינו, טיילנו באירופה, אסיה, אוסטרליה, דרום אמריקה, ארצות הברית, ראינו חיים אחרים, אנשים וצורות נוף מדהימות ומשובבות נפש, היה כיף אדיר בכל היבשות שבהן ביקרנו, שכחנו לשנה את הבית, את ארץ ישראל המדהימה שאמנם הזיכרון האחרון מהאדמה שהיה לי מארץ ישראל היה התרגיל החטיבתי שעשינו שללא ספק אכלתי וטעמתי מספיק מעפרה של הארץ. אבל התגעגעתי לארץ ששם נולדתי וגדלתי. אני מרגיש את זה עכשיו. יש משהו בחוויה הזאת של הצפון, צימרים שגורם לך להיזכר ולהתרגש. 

אחרי עבודה ומסלולי טיולים של שנה מחוץ לארץ הקודש ארזתי את המזוודות וחזרתי. אחרי החזרה וההתאקלמות עבדתי בכמה עבודות והתחלתי שגרה ארץ ישראלית רגילה, משהו בי חיפש את החופש כמו הבקתות באוסטרליה או כמו הבקתות על האגמים במיניסוטה, אני ובת זוגתי רצינו להנות קצת כמו פעם, כמו בימים שטיילנו בחו"ל שהיינו קמים בבוקר ורואים את הנוף המשתקף מחלון, שקט מרגיע המופרע על ידי ציפורים שמנעימות את הבוקר ומצייצות כמו פסקול לנוף המלא בצמחיה וירוק ועושה כל כך טוב על הבוקר ופשוט עושה לך את היום. צימרים כך מסתבר לא נופלים מהחוויות האלה סביב העולם.  יום אחד בת זוגתי חזרה מהעבודה וסיפרה לי על חברה שלה שבילתה סוף שבוע בצימר בצפון, היא סיפרה שהחברה ממש נהנתה בסוף שבוע, בעיקר מהנוף ומהשקט שאין שני לו הרחק מהעיר הסואנת, אני חי בעיר כי זה קרוב למקום העבודה, אבל כמה מכם רוצים את השקט בסופי שבוע, לשנות אווירה ולהנות עם הבת או בן הזוג? את האמת שבת זוגתי התלהבה יותר ממני מהצימרים בצפון, חשבתי לעצמי שנכון שיש לנו ארץ יפה, אבל מה כבר אפשר לצפות מהרעש ומהדאגות, שכרנו רכב ונסענו לכבוד יום ההולדת שלי, על גדות נהר הירדן שכרנו צימר יפיפה שהיה בנוי מעץ מייפל שהזכיר לנו את הטיול שלנו בהודו, מצאתי שאולי אל המקומות שאנחנו טסים מעבר לים יש תרבות אחרת ונופים מרתקים אבל גם כאן שעתיים מהשיגרה, הרעש של העיר והזיהום, בשקט מהול בפכפוך מים יש מקומות שבהם אפשר לתת לנפש קצת מרגוע. צימר באיכות גבוהה ובעלי הצימר מתייחסים אלינו בסבר פנים יפות, כמו שרק החמימות הישראלית והיהודית יודעים להתייחס לאורחים, קל לשכוח את זה כשאתה בחו"ל. מאז סוף השבוע הזה הבטחנו זו לזה שניסע לצימר כל חודש חודשיים וכל פעם ננסה צימרים אחרים,כי יש מאות צימרים בארץ, והכל במרחק כמה שעות נסיעה, איזה כיף!
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3347865