נופש מפנק בצימרים בצפון

20-08-2012   נכתב על ידי  דניאל מקסימוב

אין ספק שבשנים האחרונות אנו נותנים דגש הרבה יותר גדול לפעילות הפנאי שלנו. דווקא בגלל שהרבה אנשים עובדים שעות ארוכות במקומות עבודה תובעניים, הם מבינים את החשיבות של זמן פנאי ורוצים להפיק ממנו כמה שיותר. כדי לענות על הצורך הזה, צצים יותר ויותר מקומות שמספקים שלל פעילויות מהנות שאפשר להפיק מהן הנאה לא מעטה. לא מדובר רק על מקומות שבאים אליהם לדקה או שתיים, רואים והולכים. יש מקומות שאפשר להקדיש להם ימים שלמים ולשלבם בנופש מפנק. בדיוק על סוג המקומות האלה נקדיש עכשיו כמה מילים ואם לדייק קצת יותר, נקדיש כמה מילים לטובת מי שחושב על צימרים בצפון לנופש הקרוב שלו ותוהה מה יש לעשות באזור. התשובה היא שיש לא מעט מקומות.

זה כבר לא ממש חדשות להגיד שאזור הצפון בשנים האחרונות הפך להיות האזור המעניין ביותר בארץ מהרבה בחינות. השילוב של טבע מקסים, מקום שחלקים נרחבים בו נשארו כמו שהם ולא נבנו עליהם מבני ענק וכבישים רחבים יחד עם אנשים מקבלי אורחים, השילוב הזה הופך את האזור למקום ששווה מאוד להזמין בו כבר עכשיו את החופשה הקרובה שלכם. למשל, אין ספק שאוכל הוא אחד הדברים החשובים בנופש. אז מעבר לזה שאם אתם באים אל אתרי אירוח בצפון אתם כנראה הולכים לאכול שם ארוחת בוקר שתהיה כל כך טובה (וגם ביתית) שתרצו שכל הארוחות האחרות שלכם יהיו כאלה, עדיין אנשים מתעניינים במה בדיוק יש לאכול באזור. התשובה: יש הרבה. יש כמובן מקומות שמגישים את מיטב המאכלים שכולנו מכירים ויש כאלה שמתמחים בסגנונות מיוחדים כמו צמחוני, אורגני ואחרים. רבים באים לטעום מהיין והגבינות בסגנון ביתי שמכינים כאן. כמובן שבכל המקומות יש את התבלין המיוחד הזה שנותן לאוכל טעם נפלא: שירות חם באווירה ביתית ונעימה אל מול נוף נפלא של הגליל או הגולן. עם זה כבר באמת לא פשוט בכלל להתמודד. מי יגיד לא לארוחה טובה באווירה טובה עם שירות טוב?

חוץ מזה, צריך גם לקנות כמה מזכרות, נכון? קניות בוודאי תוכלו לעשות כאן כולל חפצי אומנות מיוחדים וחפצים אחרים שהם ייחודיים לאזור. מקומות רבים מציעים דברים בעלי סיפור מיוחד לאותו מקום ושווה לבדוק זאת. יש כמובן גם מרכזי קניות גדולים כפי שרבים אוהבים.

לאחר כל הדברים האלה אפשר לקנח בטיולים באזור הזה שהמילה "יפה" בהחלט לא מתחילה אפילו לתאר אותו. קחו את המשפחה שלכם לטיול ותקבלו גם חוויה משפחתית על הדרך אל מול הרי הצפון המרשימים. אם כבר יוצאים לחופשה, עושים זאת בצורה הטובה ביותר שאפשר.
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3347865