חופש עם מים בצימרים בצפון

20-06-2010   נכתב על ידי  דניאל מקסימוב

סביר להניח שאין מי שיכול להניח את האצבע על הסיבה המדויקת אבל זאת עובדה שבילויים שקשורים במים הם אהודים מאוד וזוכים לביקוש רב. על החשיבות של מים לא נדבר כאן, מן הסתם היא ידועה וברורה ולא לחינם הם מכונים נוזל החיים. מה שכן מעניין הוא שאנו לא רק שותים מי וזקוקים להם כדי לשרוד אלא שהם גם מספקים הרבה הנאה וכיף ולעיתים קשה להאמין עד כמה אנו תלויים בהם לא רק כדי לחיות אלא גם לבילוי ונופש. כך תלויים למען האמת עד שקשה לדמיין חופשה בלעדי נוכחות מרכזית שלהם. אחרי הכרזה כזאת, חייב לבוא שלב ההוכחות והנה הוא.

קודם כל, למרות שלא תמיד זה נראה כך, יש בארץ הרבה נחלים טבעיים שיש בהם זרימה טבעית של מים וכמובן שמדובר במקומות שהם גם מסלולי הליכה נחשקים ביותר. אם אתם זוכרים מקומות כאלה שטיילתם בהם בעבר (אולי עם המשפחה או במסגרת בית הספר), למה שלא תיקחו גם את הילדים שלכם לשם? כך תוכלו ליצור מסורת משפחתית נחמדה ואולי אף הם ימשיכו אותה עם הילדים שלהם. נתיבי הליכה כאלה כוללים מטבע הדברים הרבה חי וגם צומח שעבור רובנו הם בגדר דברים חדשים שאו שלא ראינו או שראינו אבל לפני זמן רב וכבר הספקנו לשכוח איך הם נראים. את הנוף במקומות האלה ממש אין צורך להציג, הוא כבר יציג את עצמו במלוא עוצמתו וישאיר אתכם בפה פעור.

מים בצורתם הטבעית בנחלים ומעיינות הם דבר מעולה אבל מה עם מים בצורתם המלאכותית והכיפית מאוד, בריכות שחייה? קשה, מאוד קשה, לדמיין נופש במקום שלא כולל בריכת שחייה. לא חייבים ממש לשחות שם, אפשר סתם לטבול במים או אפילו סתם לשבת ליד הבריכה וליהנות מהנוף היפה, גם אלה בסדר גמור.

אז לאן נלך אם נחפש את הדברים האלה? נלך אל צפון הארץ ושם אל צימרים בצפון שידוע שברבים מהם יש בריכה שבה אפשר כמובן לשחות או סתם לרבוץ והם גם קרובים, אלא מה, לכל המסלולים הטובים שיש באזור. כך מתקבלת סיבה כפולה להגיע אל צימרים בצפון ולעשות זאת כבר היום: גם מה שיש בפנים (הבריכה כמובן אך לא רק) וגם מה שיש בחוץ (מסלולי הטיול הרבים אך לא רק). ולמי זה טוב? למי לא. לזוגות שרוצים לחגוג יום נישואין, למשפחות שחוגגות את זה שכל בני המשפחה מבלים ביחד ובעצם, הם מתאימים לכל מי שיודע להעריך נופש טוב ואיכותי.

אזור הצפון מחכה רק לכם כבר עכשיו עם כל הכיף שבעולם.
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022