עמוד הבית >> צימרים כתבות >> כתבות בנושא צימרים בצפון >> זמן משפחתי לחופשה בצימרים בצפון

זמן משפחתי לחופשה בצימרים בצפון

08-06-2010   נכתב על ידי  דניאל מקסימוב

הרבה משפחות מחפשות דרך לבלות זמן פנוי שיכולה להיות חוויה שתיזכר זמן רב (רק מסיבות טובות כמובן) לאחר שתיגמר. אבל צריך לחזור צעד אחד אחורה: למה זה כל כך חשוב? להרבה משפחות בכלל אין זמן לבלות כולם ביחד ועד שזמן כזה מתגלה, ההרגשה היא כאילו מגלים זהב, לא פחות. נשמע לכם מוגזם? זה בכלל לא מוגזם למשפחות רבות שבהן כל אחד מנהל לוח זמנים עצמאי משלו, לוח זמנים שחופף רק לעיתים רחוקות את לוחות הזמנים של אחרים. הילדים בבית הספר ולאחר מכן בחוגים ומבקרים חברים, ההורים בעבודה ובין לבין כמעט שאין זמן לבלות ביחד, אם בכלל מצליחים להתראות יותר מכמה דקות ביממה. משפחות שזהו המצב בהן (ויש לא מעט כאלו) עושות כל שהן יכולות כדי לנצל היטב את הזמן ואם מצליחים בשעה טובה להפגיש את לוחות הזמנים העמוסים של כולם, רוצים לעשות משהו שהוא מסוג הדברים שלא כל הזמן עושים, משהו שזוכרים ונהנים ממנו כולם.

טיולים הם בדרך כלל אפשרות חביבה ומועדפת על רבים שכן הם מורכבים למעשה מכמה דברים שהופכים אותם לטובים מאוד. קודם כל, זאת פעילות שכולם יכולים לעשות אותה, גם הצעירים או מי שאינו בכושר גופני של ספורטאי צמרת וזאת בזכות מסלולים רבים שהרמה שלהם היא בדיוק זאת שמתאימה לטיולים של משפחות. חוץ מזה, זאת פשוט פעילות שטובה כי כולם עושים אותה יחדיו ולא לשכוח שבשביל הורים רבים יש כאן ערך חינוכי של ממש. הערך החינוכי הוא יציאה לטבע במקום ישיבה שעות ארוכות מול מסך המחשב או מסך הטלוויזיה וגם היכרות בלתי אמצעית עם מני חיות וצמחים שלא רואים תמיד. לעיתים בוחרים מסלולים שעוברים באתרים מאוד מיוחדים או כאלה שיש בהם משהו ששווה עצירה וזה כבר נכנס תחת ההגדרה של שתי ציפורים במכה אחת.

משפחות שרוצות להתחיל או להמשיך את רעיון הטיולים המשפחתיים יכולות לבחור באזור הצפון שלאן שלא הולכים ומסתכלים בו רואים עוד מקום ועוד מסלול שפשוט שווה לעשות. הטבע, הנוף, האתרים המיוחדים, אלה ועוד הרבה דברים חוברים להם יחד כדי להיות מקום בו משפחות מרגישות בנוח. הוסיפו לתפריט גם צימרים בצפון ובאמת שהחופשה שלנו לא יכולה להיות טובה יותר. עם צימרים בצפון יחד עם המסלולים הרבים שמחכים כאן אנו יודעים שזאת הליכה על בטוח. עד שהמשפחה מצליחה למצוא זמן לעשות בו משהו כולם ביחד, חבל לא לעשות זאת ברמה גבוהה שתדבר אל כולם ותשאיר את כולם מרוצים. את הרמה תמצאו בצפון שהנפלא לטיולים ובילויים של כל המשפחה.לחצו להמלצות נוספות לצימרים למשפחות

תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3347865