עמוד הבית >> צימרים כתבות >> כתבות בנושא צימרים בצפון >> חופשה משפחתית בצימרים בצפון

חופשה משפחתית בצימרים בצפון

03-05-2010   נכתב על ידי  דניאל מקסימוב

אנו יכולים להשקיע את הזמן הפנוי שלנו בהרבה דברים אבל צריך לעשות זאת בחוכמה כי זמן פנוי הופך בשנים האחרונות למשאב יקר מאוד ולכן, כמו כל משאב יקר שנמצא בצמצום, צריך להשקיע אותו בחוכמה ולא להתפזר לכל הכיוונים. למה הזמן כל כך יקר? בגלל אלף ואחת סיבות. העבודה למשל היא משהו שבהחלט לוקח את כמות הזמן הנכבדה שלו. גם לטפל בילדים יכול לקחת לא מעט זמן וזה נכון לא רק כשהם קטנים. גם הילדים עצמם עסוקים מאוד עם לימודים וחוגים וחברים עד שנדמה שאפילו הוריהם העובדים והעסוקים לא מגיעים לרמה שלהם בתחומי העיסוק והפנאי. עם זמן בתור מצרך יקר, צריך לנהוג בו בחוכמה.

דווקא בגלל שאין הרבה זמן פנוי, דווקא בגלל שצריך לחשוב היטב איך לנצלו ודווקא בגלל שגם אצל ההורים וגם אצל הילדים הזמן נראה כנוזל בין האצבעות כמו מים, פתאום משפחות שלמות מוצאות עצמן מבינות יום אחד שהן לא ממש מצליחות לזכור מתי הייתה הפעם האחרונה שבה כל בני המשפחה ללא יוצא דופן ישבו ביחד ונהנו מזמן שהוא רק של המשפחה. דברים אלה הופכים לנדירים מאוד בשנים האחרונות.  מכיוון שזהו המצב יש מנהג יפה שמשפחות לא מעטות עושות כדרך להחזיר לעצמן קצת מהזמן האבוד ולקבל הזדמנות לראות אחד את השני מעבר לשלום של הבוקר כשכבר עומדים עם רגל אחת מחוץ לדלת ומתכוננים ליציאה. עושים זאת על ידי כך שיוצאים, כולם ביחד וללא כל תירוצים, לחופשה של כמה ימים שסך כל הזמן בהם שמבלים ביחד עולה לפעמים על שבועות או אפילו חודשים רגילים. פתאום אפשר לדבר, להתעדכן מה חדש, לצבור חוויות משותפות וכמובן וגם חשוב מאוד, להוסיף כמה תמונות יפות לאלבום המשפחתי.

תמונות יפות אפשר להוסיף רק במקומות יפים והמקום החביב על משפחות כשהן רוצות לצאת החוצה אל הטבע והנוף הוא, כמעט ללא תחרות, צפון הארץ. שם כבר מוצאים צימרים בצפון שפונים למשפחות, אחת המשימות הקלות ביותר משום שיש הרבה מהסוג הזה והם מציעים את כל מה שמשפחה נופשת צריכה. מי שעומדים מאחורי הצימרים בצפון כבר יודעים שהם יעד מאוד נחשק בקרב משפחות ולכן הם מתארגנים בהתאם להציע להם כל מה שהם צריכים. זה אומר למשל מקום גדול וחדרים נפרדים להורים ולילדים כדי לתת לכל אחד את הפרטיות שלו וכמובן הרבה מקום ונוחות. זה אומר למשל מטבחון מאובזר כדי שאפשר יהיה להכין איזה ארוחה מהירה במהירות ובנוחות. זה אומר כמובן גם כל הפינוקים הרגילים כמו ג'קוזי כי חופשה משפחתית היא קודם כל מהנה לא?

חופשה משפחתית נעימה לכם!
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022