חשיבותה של החופשה הזוגית

03-09-2012

לכבוד ט"ו באב שחל לא מזמן החלטתי (יותר נכון, בת זוגי החליטה בשבילי...) שמזה זמן רב לא השקעתי בזוגיות והחלטתי לעשות מעשה. האמת היא שאני רומנטיקן די קטן ותמיד נתקע ללא רעיונות ולא יודע מה לעשות. היה ברור לי שזר פרחים וארוחת ערב זוגית במסעדה כבר נשחקו היטב בימי אהבה קודמים. בדיוק כשעמדתי להרים ידיים צץ במוחי רעיון-אזמין מקום באחד מאותם צימרים לזוגות שפזורים ברחבי הארץ.

 

אז לאחר שנפלה ההחלטה (כאמור בשכנועה הפעיל של בת זוגתי...) הגיעה זמנה של החלטה חשובה לא פחות והיא - היכן בארץ? לא רבים יודעים אבל צימרים לזוגות פזורים בכל רחבי הארץ ולא רק בצפון, למשל. ישנם כאלה שנמצאים בהרי ירושלים, ישנם כאלה באזור צפון מישור החוף (זכרון יעקב, מעגן מיכאל) וישנם אף כאלה שנמצאים באזור הנגב והערבה. מכיוון שט"ו באב נופל כמובן בתקופת הקיץ אופציות כמו צימרים בדרום הארץ ירדו מסיבות די מובנות וכך מצאנו עצמנו מחליטים ללכת לכיוון הצפוי פחות והזמנו לנו צימר באזור הרי ירושלים בשאיפה לברוח מהלחות הקטלנית של אזור המרכז ולהינות מקצת אויר הרים צלול כיין.

 

אבל גם כאן זה לא נגמר. לאחר בחירת הצימר ואזור בארץ יש לבחור את סיגנונו. למרות שרובנו מדמיינים צימרים לזוגות כדבר די צפוי וחוזר על עצמו (מיטה זוגית מפנקת, הג'קוזי הנצחי וכמובן ארוחת בוקר ביתית מעשה ידי בעלי הצימר למשקיעים שבינננו) מסתבר שגם בתחום זה יש שלל אופנות וחידושים. כך למשל המהפכה הירוקה לא דילגה על בעלי הצימרים ומסתבר שישנם רבים שמפעילים צימרים לזוגות ברוח איכות הסביבה-האוכל אורגני, המגבות מיוצרות בתהליך מיוחד שלא פוגם בסביבה ומחוץ לצימר מחכים להם זוגות אופניים המיועדים לשימוש חופשי בזמן הנופש-העיקר לא להשתמש ברכב מזהם.

אבל האמת היא שזוגתי יותר בקטע של המזרח הרחוק וכך מצאנו עצמנו בצימר שמציע יוגה, סדנאות טיפולים אלטרנטיביים ואפילו סדנאות ויפאסנה (סדנאות שתיקה לטיהור הנפש). מסתבר שלמרות המצופה דווקא יש לי מילה ביחסים וכך סדנאת הויפסנה נדחתה אחר כבוד למועד לא ידוע (לעולם לא במילים אחרות). בכל זאת, תיכננו חופשה רומנטית אצל אנשים שכל התמחותם היא צימרים לזוגות ולשתוק אני יכול גם בבית, עם כל הכבוד.

 

וכך מצאנו עצמנו נהנים מקצת זמן איכות זוגי באוירת המזרח הרחוק וכל זאת באויר נטול הלחות של הרי ירושלים. אבל כמו כל דבר טוב גם לזה היה סוף ולאחר שלושה ימים של פינוק חזרנו הביתה עייפים אך מרוצים. האמת היא שאפילו יש כאן לקח קטן: זוג שמקפיד פעם בכמה זמן להינות מהפינוק המכונה צימרים לזוגות יבטיח לעצמו דלק לזוגיות לפחות לכמה חודשים קדימה.

כשחזרנו שאלנו אותנו חברים איך היה וכמובן שענינו שהיה נפלא ומהמהם וגם אתם חייבים וכיו"ב. מסתבר שנכון מה שאומרים לקוח מרוצה יביא אחריו לקוחות נוספים.
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022