עמוד הבית >> צימרים כתבות >> כתבות בנושא צימרים בצפון >> סוגים שונים של נופש בצימרים בצפון

סוגים שונים של נופש בצימרים בצפון

31-03-2010   נכתב על ידי  דניאל מקסימוב

ברור שאם יוצאים לנופש לא עושים זאת לבד. יש את האנשים שיוצאים להם לבד להתבודד בשטח אבל הם מעטים שבמעטים. הרוב המוחלט בוחר לצאת עם האנשים שקרובים אליו, בדרך כלל יהיו אלה חברים, בני המשפחה הקרובים או בן הזוג. לכן רואים לא מעט מקרים של אנשים שיוצאים לנופש בקבוצות מאורגנות וכך הם נהנים פעמיים, גם מהנופש עצמו וגם מהאנשים שאיתם הם יצאו. כנראה שכשנהנים, רוצים לחלוק זאת עם מי שקרוב אלינו ואנו נהנים מחברתו. דוגמאות בוודאי שלא חסרות. יש קבוצות של צעירים שרוצות לחגוג מסיבות רווקים אבל רוצות לעשות זאת באופן קצת שונה ויוצא דופן, משהו מהנה באמת. מכיוון שמה שחשוב זה החברה ופחות מה עושים, פשוט מחפשים צימרים בצפון שהם המקום המועדף לרוב, דואגים שיהיו כאלה שיוכלו להכיל בנוחות כמה אנשים (גם זאת בכלל לא בעיה, יש הרבה כאלה שגדולים ונוחים מספיק לכמה אנשים) ופשוט נהנים. יש בדרך כלל בריכה ולצידה אפשר להוסיף גם איזה על האש נחמד. מסיבה אמיתית ונחמדה עם החברים הטובים.

על הרעיון הזה עלו גם כמה מקומות עבודה. כחלק מהרעיון להעניק לעובדים שי (לפעמים לחג שמתקרב או כמתנה לעובדים מצטיינים או סתם כדרך לגבש חברתית את העובדים) מזמינים להם נופש ביחד, בצורה מרוכזת במתחם נופש אחד. גם כאן חופשה בצימרים בצפון מובילים ומובילים בגדול. מכיוון שעובדים רבים ישמחו עד מאוד לקבל מתנה כזאת מהמעביד שלהם, צורת נופש זו זוכה להמון ביקוש במקומות עבודה, מוסדות וארגונים שמטרתם היא ליצור גיבוש בקרב האנשים שלהם.

הרצון הזה להיות עם מי שאנו רוצים להיות איתו גם בנופש בולט אולי יותר מהכל בנופש של בני זוג ביחד. כאן ברור שמדובר במשהו ותיק שעבור הרבה זוגות משמש מעין מקלט האחד עם השנייה לאחר תקופה עמוסה או מתוחה. פינוקים קטנים כמו יין או שוקולד תמיד היו ידועים ככאלה שעושים את העבודה. עצם הבילוי ביחד במקומות מפנקים ובסביבה שקטה וירוקה כבר משפיע השפעה טובה ומרגיעה ביותר. זה בולט גם אצל משפחות שהגיעו למסקנה שמכיוון שבני המשפחה כמעט ולא רואים האחד את השני מכיוון שכל אחד עסוק בעניינים שלו, צריך לצאת לנופש ביחד מדי פעם כדי לתקן את המצב. מקומות שמתאימים לכל סוגי הנופש האלה יש ויש בשפע אבל הצימרים שהוזכרו כאן ללא ספק מתעים מעל כולם גם בפינוק ובשירות שהם מציעים וגם במיקום שלהם וכבר ידוע שמיקום טוב יכול לקבוע את הצלחתו של מקום לשבט או לחסד. גם עכשיו לא מאוחר מדי לקרוא לחברים או לבני המשפחה ולהציע להם את הרעיון של חופשה ביחד, סתם כדי לבלות זמן טוב כולם יחד
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3347865