עמוד הבית >> צימרים כתבות >> כתבות בנושא צימרים בצפון >> הצעות לחופשה בחג בצימרים בצפון

הצעות לחופשה בחג בצימרים בצפון

22-03-2010   נכתב על ידי  דניאל מקסימוב

חושבים על יציאה לחופשה בזמן הקרוב? מרגישים שעבר יותר מדי זמן מאז החופשה האחרונה? יש דרך מאוד פשוטה לברר זאת: אם אתם מתקשים אפילו להיזכר מתי הייתה בכלל החופשה האחרונה שבה הייתם, כנראה שהגיע הזמן למלא את הסוללות באמצעות דרך בדוקה להטעין את המצברים של כל אחד, דרך שמי שמנסה אותה ממליץ בחום, חופשה טובה ומפנקת אלא מה. בדרך כלל זה לא השלב המאתגר, הרי לשכנע אדם לקחת חופשה זאת לא בדיוק משימה אדירה, מדובר בסוג הדברים שכל אחד שמח ללכת אליהם. היכן יכולה לעלות לה ההתלבטות? בכמה דברים. יש כאלה שהאזור בארץ שאליו הם ייסעו הוא זה שצורך את כל משאבי המחשבה ויש גם אחרים שאופי החופשה, איפה בדיוק הם ילונו, אלה הדברים שמבחינתם גוזלים את פרק הזמן הגדול ביותר. יש כמובן אנשים שמבחינתם אין בכלל שום התלבטות, הם יודעים בדיוק מה הם רוצים ולאן הם רוצים ללכת. לפעמים הביטחון הזה בא כתוצאה מניסיון קודם של חופשה במקומות שעשו רושם טוב ועכשיו בוחרים לחזור אליהם ולפעמים יש כאלה שבוחרים דווקא מקום אחד ולא אחר בגלל המלצות ששמעו מאחרים והחליטו שזה הכיוון לבחור בו.

בדרך כלל יש בחירה שחוזרת על עצמה שוב ושוב. הרבה כבר נאמר על הצימרים בצפון והרבה עסקו בכך שהם הפכו בעצם לצורת הנופש שהיא למעשה ממש רשמית במדינה. הרבה מאוד מאלה שאצלם אין כלל התלבטות בוחרים דווקא בהם בגלל השם הטוב והמוניטין המעולים שיצאו להם. זה הפך להיות עד כדי כך שאצל לא מעטים הביטוי צימרים בצפון הפך להיות ממש מילה נרדפת למילה חופשה. אמרת אחד אמרת את השני. זאת רק תוצאה טבעית של עבודה טובה ואיכותית שנעשתה לאורך שנים שהתוצאה שלנו היא רבים מאוד שיצאו מרוצים והם הפגינו זאת בכך שחזרו פעמים רבות.

זה כבר עונה לנו על כמה מהשאלות החשובות שכולנו שואלים את עצמנו לפני שאנו אורזים את החפצים ויוצאים לדרך: באיזה מקום אנחנו בכלל רוצים לטייל (ואין כל ספק שאזור הצפון הוא בחירה טבעית) וגם איזה אופי הנופש שלנו הולך לתפוס (כשבמקרה הזה הבחירה היא נופש כפרי, ללא ספק בחירה מפנקת ביותר). שאומרים שהצפון הוא בחירה טבעית זה כמובן לא רק במובן שאין סיבה להתלבט והאזור הוא פשוט חלום של מקום לטיולים אלא גם הטבע הרב שנמצא באזור, הצבעים העזים של פריחה ששולטים בו והופכים אותו למקום שחובבי טבע טיולים חולמים עליו. כל החושים ממש מתעוררים בחופשה כאן עם הנוף היפה וריח הפריחה ולכן אתם מוזמנים לחופשה טובה.
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022