עמוד הבית >> צימרים כתבות >> כתבות בנושא צימרים בצפון >> חופשה בצימרים בצפון איך יודעים מה לבחור

חופשה בצימרים בצפון איך יודעים מה לבחור

16-03-2010   נכתב על ידי  דניאל מקסימוב

חופש פסח מתקרב ואני שוברת את הראש מה נעשה בחופש, חו"ל ירד מהפרק, רציתי משהו מקורי וכיף לאחר מחשבות רבות החלטתי - נוסעים ל צימרים בצפון. בן זוגי הסכים בשמחה אך הטיל עלי את משימת החיפוש.

איך בוחרים צימרים? מהיכן להתחיל?

לאחר "דוקטורט" שערכתי בנושא להלן מספר המלצות:

1. איזור מבוקש: חשוב להחליט לאן רוצים לנסוע – האם לצפון הירוק והפורח, אולי לים המלח, לנגב או למדבר, ואולי לא רחוק מידי להישאר ברדיוס של איזור המרכז.

2. תקציב –  הכי חשוב כמה רוצים להשקיע? ניתן לסנן את הצימרים לפי מחיר ולקבל תוצאות מתאימות – זה סינון ראשוני שיחסוך זמן רב.

3. סוג הצימר: האם מחפשים צימרים לזוגות או למשפחות, אולי מקומות עם בריכה, אתרים יוקרתיים או רומנטיים – יש כל כך הרבה סוגים ואם תדעו באיזה סוג אתם מעוניינים זה יקל על החיפוש.

4. מה בסביבה: האם אטרקציות אתגריות? אולי מסלולים לטיול, או שחשוב שיהיה ים בסביבה, לנו חשוב צימרים עם נוף – שהצימר יהיה מוקף בנוף נוף ועוד נוף.

5. מה במקום : חשוב להחליט מה רוצים. האם טלוויזיה היא אביזר נחוץ או מיותר? האם ג'קוזי גדול הוא חלק מהחופש? מטבח מאובזר, מיטה נוחה, מרפסת ועוד...

6. דגשים: חשוב לבדוק מראש את הפרטים שיעשו אותנו הכי שמחים או להיפך – האם חשוב לנו פרטיות, מקום מבודד, גודל , ארוחת בוקר, גישה נוחה המוגשת לחדר ועוד.

את כל אלה בדקתי ולאחר יומיים של טלפונים, מיילים וגלישה באתר צופית מצאתי את הצימר שנראה לי הכי מושלם עבורנו, חופשת הפסח הולכת להיות חופשה קסומה מלאת פעילויות עשיה וגם מנוחה.

שתהיה לכולכם חופשה נעימה

ואירוח מפנק בחופשות העתידיות.
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022