עמוד הבית >> צימרים כתבות >> כתבות בנושא אטרקציות לילדים >> אטרקציות לילדים בחופשה או כחלק מהשגרה

אטרקציות לילדים בחופשה או כחלק מהשגרה

11-01-2010   נכתב על ידי  דניאל מקסימוב

העולם הופך לגלובלי יותר ויותר. זו אינה רק סיסמא שמוצאים שוב ושוב בעיתונים או בכתבות בחדשות, זו המציאות ממש. התפתחויות טכנולוגיות שחלו בעשרות השנים האחרונות גרמו לכך שבני אדם בקצה האחד של העולם מכירים בצורה טובה אנשים שחיים בקצה השני של העולם, לעיתים טוב יותר מאנשים שחיים איתם באותה מדינה ממש. לא רק שהם מכירים אותם טוב ויודעים על תרבותם הם גם יכולים לקפוץ למקומות בהם הם חיים. דברים כמו האינטרנט, הטלוויזיה והעובדה שיכולת לטוס ממדינה למדינה היא כבר מזמן לא דבר לעשירים בלבד, כל אלו תרמו לכך שהעולם אכן הופך להיות כפר גלובלי.

ואם העולם כפר גלובלי, למה לא להרוויח מכך? אם כל כך הרבה רוצים לגלות אזורים חדשים של העולם ויכולים להרשות זאת לעצמם, מדוע לא לעשות זאת? תיירות היא הרי ענף הכנסה חשוב של הרבה מקומות ולא מעט ארצות וערים רוצות להיכנס לתחום זה כדי להבטיח לעצמן פרוסה מהעוגה הגדולה. העוגה אכן גדולה ויש מספיק פרוסות לכולם.

אז מה בדיוק צריכים לעשות כדי למשוך תיירים רבים ככל האפשר? מסתבר שלהרבה מקומות יש תשובות שונות לשאלה זו. יש מקומות רבים שמתכוננים לקראת בואם של תיירים רבים, בייחוד אם עומד להתרחש במקום אירוע ספורט רב משתתפים שמושך אליו מבקרים מכל העולם, על ידי משהו שניתן להגדירו כמעין בית ספר לאוכלוסייה. אותו בית ספר כולל מעין שיעורי הסבר פניך לתייר ואפילו הסבר על מעט מילים בסיסיות בשפות בין לאומיות, אנגלית לרוב.

כמובן שיש עוד דברים רבים שניתן לעשות כדי להביא תיירים. מעבר לדברים שעושות הרשויות באותם מקומות (פיתוח תשתיות למשל) גם אנשים פרטיים מגלים יוזמה רבה. הדבר בא לידי ביטוי כמובן בבנייה של בתי מלון וחדרי אירוח ובפתיחה של עסקים נוספים שתיירים נוהגים להשתמש בהם כמו מסעדות וסוכניות להשכרת רכב. אם מדובר על מקומות שמצפים לקהל גדול של משפחות עם ילדים אז כמובן נראה סביבם שפע אטרקציות לילדים הנפתחות במספרים גדולים. בעלי עסקים רבים כבר גילו מזמן כי לילדים כוח שיכנוע רב על הוריהם ולכן פעילויות לילדים הן דרכים מעולות להביא את כל המשפחה לאותו מקום. כמובן חשוב לשכוח כי האטרקציות נועדו מטבע הדברים לפנות לא רק לילדים אלא גם למבוגרים שהרי הם בסופו של דבר מקבלי ההחלטות בבית. לכן אנו יכולים לראות אטרקציות לילדים שהן מקומות בילוי גדולים ורציניים שכוללים גם מסעדות ואפשרויות לינה ועוד שלל פעילויות שפונות לכל המשפחה.

כמובן שהיצירתיות של כל אלו שמנסים למשוך אליהם תיירים לא נעצרת כאן. יש מקומות שאף מחליטים לערוך פסטיבלים מיוחדים שנועדו אך ורק למשוך תיירים או שהם לוקחים פסטיבלים קיימים והופכים אותם לחגיגה גדולה שנועדה (בעיקר) למשוך תיירים. אז לאן אתם נוסעים השנה?
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022