רעיונות לבילוי ביומולדת

12-11-2009

אני לא נוטה לעשות דרמה מכל דבר, אבל בימים האחרונים אני מתמודד עם  דילמה מורכבת שאולי נשמעת קלה לפתרון אך במציאות כמו במציאות – לא הכול כל כך פשוט. יום ההולדת של בת הזוג שלי מתקרב ואני פשוט לא יודעת כיצד להפתיע אותה..המועד מתקרב והרעיונות נגמרים לאיטם. בתחילת הזוגיות השקעתי מעל ומעבר, הפתעתי בכל פעם מחר וככל שהזמן חולף הראש מתרוקן מרעיונות חדשניים וכך גם הגיוון והמקוריות. חיפשתי וגיששתי אחר המלצות במקומות רבים אבל אני כבר על סף ייאוש, מה לעשות?איך להפתיע? איך לחדש ולרגש?יש לכם כיוון? משהו? טוב נו, כנראה אצטרך להסתדר לבד...

טוב, אז יש כמה דברים שתמיד כיף לעשות, כמו לאכול במסעדה טובה – אזמין מקום במסעדה מומלצת, בת זוגי ואני נתלבש חגיגי ונתרגש לקראת המאורע, קבלת הפנים במקום תהיה מכובדת ונעימה, יגישו לנו צלחות מלאות בכל טוב ונוכל ליהנות ממאכלים טעימים, נלגום יין איכותי, נפטפט ונצחק, קצת זמן איכות זה תמיד טוב,לא? ואם הלילה עוד צעיר, תמיד אפשר לקפוץ ולראות סרט טוב בקולנוע. צפייה בסרט היא חוויה זוגית מהנה – בין אם בבית או בצפייה על המסך הגדול והשילוב של מסעדה וסרט יכול להיות טעים ונעים במיוחד. את התענוג אפשר כמובן לקנח עם מתנה כמו תכשיט או אפילו חופשה נחמדה אליה תצאו יחדו -  הרי שאין חוויה מפנקת יותר מאשר בקתת עץ חמימה ומלטפת, שאליה נוכל להזמין עיסוי זוג- אפשרות מדהימה שהרבה צימרים לזוגות מציעים לזוגות המתארחים בהם לחוות. באופן כללי, צימרים  רבים מציעים מגוון אפשרויות לטיפולים אלטרנטיביים וטיפולי ספא שונים כמו ג'קוזי, סאונה ועוד. חוויה כזו בטח תשמח את זוגתי ואם זה לא יעבוד – כנראה שבשנה הבאה אצטרך להזמין טיסה לחלל לפחות.

ואיך אפשר לשכוח בכלל? פרחים! עניין חובה בכל אירוע זוגי או חגיגי. מאמץ קטנטן ולא יקר במיוחד שמניב תוצאה מעולה – חיוך רחב ותחושה נהדרת ברגע. והנה עצה קטנה – לשלוח את זר הפרחים בליווי ברכה רומנטית ומתוקה למקום עבודתה של בת זוגתכם, ההפתעה הגדולה מול חברותיה שבחינו בבן הזוג המשקיע תהפוך את טקס קבלת הזר לעניין מרגש במיוחד שמביע מחשבה, דאגה ואהבה.

טוב, אם אני לא טועה נדמה לי שכעת אני מסודר ורק צריך לבדוק שהכול מוכן מראש ונמצא במקום, עד האירוע הבא כמובן... 
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022