עמוד הבית >> צימרים כתבות >> כתבות בנושא צימרים >> שבעה טיפים לבחירת צימרים למשפחות

שבעה טיפים לבחירת צימרים למשפחות

07-08-2012

עבורנו המבוגרים, שבירת השגרה ושינוי האווירה המתלווה ליציאה לחופשה נשמע מפתה במיוחד. עם זאת, לילדים יש צרכים מיוחדים, בעיקר בכל מה שקשור לשינוי הרגלים. חופשה הוא שינוי הרגלים ענק וחשוב לקחת זאת בחשבון כאשר מתכננים חופשה עם ילדים. אין צורך להיבהל - בסופו של דבר הכללים מאד פשוטים: אם לילדים נוח, גם להורים יהיה נוח ואם הם נהנים - סביר להניח שגם להורים מובטחת הנאה. והכוונה להנאה הנובעת מפעילות פורה ולא מתוך התפרקות טוטאלית. ביציאה לחופשה חשוב לבחור צימרים למשפחה בכדי שיתאימו לדרישות כי מקום הלינה הוא בעצם ליבת הבילוי, הבית החלופי לתקופת הנופש, נקודת המוצא לכל היום כולו. ריכזנו עבורכם 7 טיפים מצויינים לקראת היציאה לחופשה המשפחתית המיוחלת:

1. תכנון מראש: החשוב ביותר- לבחור, לקבוע ולהזמין מראש. עבורנו המבוגרים החלק הזה עשוי להיות השלב הכי מרתק בטיול, לגשש בערב אחר מקום פנוי בספונטניות ולפנטז על החופשה הקסומה הקרבה... חיפוש חופשה עם הילדים ברקע עלול להיות חוויה מרגשת פחות. ילד עייף זקוק בסוף היום למיטה שלו והידיעה שבחרתם מרשימת הצימרים הארוכה את הטוב ביותר עבורכם תלווה אתכם ברגעים הפחות קלים של סוף יום הטיול.

2. פרטיות: במהלך שלב הבירור חשוב לשאול ולוודא שהצימר הנבחר לא צמוד מדיי לשאר המיבנים כך שקולות ילדכם העולזים בשעת בוקר מוקדמת לא יפירו את השלווה הכללית במתחם האירוח המיועד לזוגות.

3. אטרקציות לילדים: אל תתביישו לשאול את בעלי המקום בו תתארחו- האם יש אטרקציות בסיסיות לילדים באזור הצימר בהם תוכלו להשתמש, כגון מתקני שעשועים, דשא למשחקים ועוד. 

4. מתקנים לאורחים: האם יש בריכה השייכת לצימר? האם יש בריכה השייכת לישוב וניתן להשתמש בה? האם בתשלום נוסף, האם כחלק מהיותכם אורחים במקום?האם הצימר מספק מגבות והאם ניתן ליהנות ממיטות שיזוף ופינות מוצלות בקרבת הבריכה?

5. בטיחות במהלך החופשה:  ברור שהאחריות והדאגה לשלום הילדים היא קודם כל שלכם אבל חשוב לוודא שהמקום ידידותי לילדים מבסיסו - מעקה בטיחות ליד גרמי מדרגות, חלונות הנפתחים בקלות מדי, דלתות כבדות העלולות להיטרק על ידו של פעוט, שקעים חשופים, פינות וזויות בריהוט, חפצי נוי שבירים ועוד..

6. אוכל...קדימה אוכל!: חשוב לשאול האם יש חנות מכולת בקירבת מקום כדי לדאוג לאספקה שוטפת של מצרכים בסיסיים אליהם רגיל הפעוט ומה שעות הפתיחה שלה. כמו כן, האם ישנן מסעדות מומלצות הנמצאות בקרבת כפר הנופש?בטן מלאה באוכל מוכר מבטיחה אווירה רגועה.

7. חצר לאורחים: רצוי לברר האם ישנה חצר או מרפסת ליחידת הנופש בה יוכלו ילדיכם להשתולל בעוד שאתם תוכלו לקרוא ספר, לנמנם בערסל וליהנות מהנוף הפסטורלי המרגיע. בדקו מראש האם יש אפשרות להדליק מנגל בחצר? האם המטבח בצימרים המאובזרים מספיק לארוחות למשפחה או  שיש צורך לדאוג לכלי אוכל?

לאחר שהצגנו בפניכם שבעה טיפים שימושיים לקראת החופשה המשפחתית,הגיע הזמן לארוז, ללבוש את החיוך הכי רחב ולצאת לדרך!לחצו להמלצות לצימרים פנויים בסוף השבוע
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3347865