עמוד הבית >> צימרים כתבות >> כתבות בנושא צימרים >> המלצות לצימרים יוקרתיים לט"ו באב

המלצות לצימרים יוקרתיים לט"ו באב

26-07-2012

שנינו יודעים את זה - אני חייב לשבור את השגרה אחרת היא תשבור אותי, ככה אתה חושב לעצמך. ובכן, מה דעתך להכניס לשגרה חוויות מסעירות שיתבלו אותה באלמנטים רעננים שנשכחו מהלב של שניכם? כך דבר לא יישבר. נהפוך הוא -  אתה תגלה כי פספסת את מה שהיה ממש מתחת לאפך. מגוון הצימרים יוקרתיים הקיימים בארץ מאפשרים את המענה עבור הפתעות מפנקות ומרגשות במקומות רבים ברחבי הארץ. מה דעתך להזמין את זוגתך לבילוי משותף באמצע יום העבודה כדי להיזכר בכל מה ששכחתם?

בעבר, צימרים היו בקתות עץ השוכנים הרחק ממרכז הארץ, הייתם נודדים ברכבכם לצפון הרחוק והמפה הייתה מוליכה אתכם אל מצפור זה או אחר המבודד מכל נקודת ישוב. כמעט והופתעתם לגלות כי מערכת החשמל והמים עובדת באותו חור נידח אליו הגעתם. האוויר היה שווה את זה, גם השקט והשלווה. כיום אפשר אחרת. פתרונות אירוח מפוזרים כיום על פני הארץ ונמצאים, תתפלאו, גם בפריפריה הקרובה של הערים הגדולות. המרחק הקצר ממקום הלינה אל העיר מאפשר בילוי נוח וקרוב עבור סוף השבוע.

פינוק לכמה שעות או לסוף שבוע מלא?

יחידות מפנקות בקרבת הערים הגדולות מספקות את האפשרות הנפלאה לחתוך משגרת היום ולחזור אל מחויבות החיים במהירות. יחידה קטנה זו תספק לכם את כל הדרוש ועל פי טעמכם בהתאם להזמנה האישית שלכם. ניתן להזמין מרחב מפנק המשלב ג'קוזי בחדר המיטות או ג'קוזי בחצר פרטית. על פי רוב כל חדר שינה מאובזר במערכת שמע מתקדמת ובמרקע איכותי. בר משקאות אפשרי. במידת הצורך ניתן להזמין טיפול מסג' עבור כל אחד מבני הזוג. החוויה מרגיעה ומשחררת ויכולה להוות התחלה טובה עבור המשך נפלא.

מתי כדאי לפנק?

ימי הולדת, ימי נישואין, ציון עבודה חדשה, סיום פרק מיוחד בחיים וכדומה הינם תאריכים מתבקשים ומצויינת לחגיגת מפנקת. אבל מה דעתך דווקא על יום חול פשוט? איזו השפעה ארוכת טווח והדהוד תצור על ידי כך. וודא שהמחיר הגון ואל תחשוש לבקש פריסת תשלומים נוחה, סבירות שהיחידה המפנקת שתמצא ברשת תעניק לך הרבה יותר משחשבת עליו. ברר על השכרה לכמה שעות ספורות. החיים שלך יכולים להשתנות רק בגלל היוזמה המבורכת שלקחת.

לחצו למבצעים בצימרים בט"ו באב
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022