עמוד הבית >> צימרים כתבות >> כתבות בנושא צימרים בגליל המערבי >> חופשה בלתי נשכחת בצימרים בגליל המערבי

חופשה בלתי נשכחת בצימרים בגליל המערבי

20-08-2012

אין מי שלא צריך חופשה – יש רק מי שלא מבין, כי חופשה היא חובה! החיים במדינת ישראל לא פשוטים הם כלל וכלל – שני בני הזוג חייבים לעבוד [והרבה], כדי להצליח לשרוד במצב הכלכלי, המחריף מיום ליום.

בקושי מצליחים לראות את הילדים ולחוות את הזוגיות, נראה כאילו הכול מתמסמס לנו בין הידיים, ולכן חופשה היא חובה – זו לא בחירה – זה ממש צורך, כדי שאפשר יהיה לשמור על התא הזוגי והתא המשפחתי.

לאחר שכבר הפנמתם את החשיבות של יציאה לחופשה, אנו ממליצים על חופשת בצימר בגליל המערבי. הגעה לאזור זה היא הפתרון האופטימאלי להשקעה בזוגיות שלכם ולהרמוניה המשפחתית שלכם עם ילדיכם.

הצימרים בגליל המערבי ממוקמים מראש הנקרה בצפון ועד הכרמל בדרום ואיפה שלא תסתכלו – אתרי אירוח אלה עטופים בפינות טבע עוצרות נשימה, הם קרובים לכל מיני אתרים היסטוריים חשובים ומכל אחד מהם אפשר לצאת לסיורים באזור, ליהנות וללמוד קצת יותר פרטים על ארצנו.

בעלי הצימרים מבינים את הצורך של המשפחות מדרום הארץ או ממרכז הארץ להגיע אליהם, כדי להשקיע במשפחתיות, ולכן הם מציעים אטרקציות לכל המשפחה – כגון: בריכה, מסעדות רבות באזור, מרכזי קניות [איך אפשר בלי??...] והרבה טיולים, כי הרי ידוע לכל, טיולים הם דבר מגבש, עוברים חוויות יחדיו, משכילים ונהנים.

אחד מהמקומות הקסומים לטיול, אשר יומלצו על ידי הרבה מבעלי הצימרים הוא טיול לראש הנקרה. זו למעשה שמורת טבע, אשר ממוקמת בקצה הצפוני של חופו של הים התיכון, בגבול הצפוני של הגליל המערבי. אפשר לטייל שם במצוק תלול, אשר יורד לתוך חוף הים – פשוט מראה מלבב.

לא סתם בעלי סוויטות אירוח בגליל המערבי ימליצו לכל על טיול לראש הנקרה, הם יעשו זאת, מכיוון ששם תמצאו גם רכבל, אשר יעלה את כולכם אל נקודת תצפית מדהימה ביופייה ובסיום הטיול – תוכלו לחזות גם בהופעה אורקולית, אשר מסבירה את הסיפור ההיסטורי שעומד מאחורי ראש הנקרה ועל כל הייחודיות שבה.

 

 
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022