צימרים חופשה לכל המשפחה

20-08-2012

הגליל המערבי מציע שלל אטרקציות. החורש הים תיכוני, רצועת חוף הים, שלווה ופסטורליה. כל אלה הפכו את הגליל המערבי למוקד משיכה עבור המוני נופשים. עם גל התיירות הפנימית ההולך ומתרחב עם השנים ועזרת הממשלה בקידום ופיתוח נושא התיירות המקומית פנו בעלי משקים רבים לפעילות בענף התיירות ומינפו את הגליל המערבי לתיירות מפנקת במיוחד. צימרים יוקרתיים צצים זה אחר זה, צימרים בגליל המערבי משפרים את שירותם ומציעים פינוקים חדשים לקהל הלקוחותצימר או מלון

צימרים בגליל המערבי מספקים אירוח כיד המלך. חלקם יקרים משמעותית ממלונות האזור אך מי שידו מרשה לו לשלם סכומים אלה יזכה בחוויה לא נשכחת ובחופשה שלא רוצים שתסתיים לעולם. צימרים יוקרתיים טובלים בירוק, האורחים סופגים שקט, שלווה ופרטיות, ורמת הפינוקים של צימר יוקרתי גבוהה משמעותית מחדר במלון. מלון לרוב רועש, אין פרטיות רבה והאורח לא מקבל יחס אישי כמו אורח הנופש בצימר.

למה לבחור בחופשה בגליל המערבי

הגליל המערבי מעבר לאירוח צימרים יוקרתיים המאפיינים אותו מציע טיולים בנוף ייחודי. מקומות ידועים כמו  שמורת אכזיב, מבצר יחיעם, מצודת מונפורט ועוד יספקו הנאה לכל מי שמטייל בהם בכל עונות השנה. עכו העתיקה, נופי עמק בית נטופה ועוד אתרים רבים אחרים מזמינים מטיילים רבים ומציעים פעילויות שונות. לאחר טיול רגלי או טיול ברכב אין כמו להתפנק בתוך צימר, להזמין טיפול אלטרנטיבי לזוג, להתרענן בבריכה או לבחור במסעדה איכותית ולהנות מערב רומנטי.מחירים 

מחיר צימר תלוי בעונה, ברמת האבזור ובשירות הנלווה. מחיר של צימרים בגליל המערבי ממוצע נע בין 400 ש"ח ל700 ש"ח בעוד מחיר של  צימרים יוקרתיים ינוע בין 1000ש"ח ללילה ומעלה וכול להגיע גם לכמה אלפי שקלים.

מתי כדאי לצאת לחופשה בגליל המערבי

הגליל המערבי מתאים לנופש בכל עונות השנה אך כדאי לנפוש באביב ובקיץ. במידה ומטרת הבילוי היא רומנטיקה, שקט ושלווה, אין חשיבות לעונות השנה ודווקא חופשה באמצע שבוע או בסופי שבוע שלא בזמן חופשות או חגים תתאים יותר. 
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022