צימרים - לאיזה חופשה לצאת

20-08-2012

הרבה פעמים אנחנו מתלבטים לאיזה חופשה זוגית לצאת. בדרך כלל התקציב שיהיה לנו והזמן שיהיה לנו אם נקבע שהחופשה שלנו תהיה בארץ או בחו"ל. כמובן שלהרבה מאיתנו קורצת חופשה בחו"ל, אולם לא תמיד אנחנו יכולים לצאת אליה מכל מיני סיבות ולכן אנחנו נעדיף לצאת בחופשה בארץ המציעה לנו מגוון אפשרויות.

חופשה זוגית טובה יכולה להיות מצויינת אם בוחרים באפשרות של צימרים לזוגות שהם לרוב צימרים רומנטיים הבנויים בצורות מיוחדות שנועדו כמובן אך ורק לזוגות, בהם תוכלו למצוא ג'קוזי, בריכה, סאונה, חדר מעוצבים באופן מיוחד ועוד. תוכלו למצוא כאלו צימרים בירושלים, באזור מרכז, הצפון, הדרום ובאזורים נוספים ברחבי הארץ, כך שיש לאן לנסוע.

האם הם מיוחדים?

ובכן צימרים לזוגות כפי שהבנתם בנויים במיוחד בצורות שונות שיתאימו לזוגות וזאת בשונה מצימרים למשפחות. לרוב מדובר על צימרים רומנטיים שנועדו לאפשר לזוגות אווירה אינטימית ושקטה. הרבה פעמים תגלו כי ניתן להשקיף על נופים מרהיבים במקומות אלו. לדוגמא צימרים בירושלים יעניקו לכם נוף הרים מרהיב ואם תהיו בחורף ויתמזל מזלכם יהיה גם שלג.

ברוב המקרים אתם תמצאו כי צימרים לזוגות יכולים להיות גם בנויים על פי קונספט מסוים לדוגמא כבקתת עץ או כבית אבן מה שבהחלט יכול עושה את ההבדל בין המקומות רומנטיים לרגילים. כך שאם אתם מחפשים חופשה זוגית נעימה כל שעליכם לעשות זה לבחור לעצמכם צימר מתאים ממגוון האתרים המוצעים ברחבי הארץ בין אם מדובר על צימרים בירושלים או במקום אחר.איך מחליטים לאיזה צימר ללכת?

ובכן כיום הכל כבר קיים ברשת האינטרנט ויש פורטלים המוקדשים אך ורק לצימרים כך שתוכלו למצוא לעצמכם בדיוק את מה שתחפשו. לדוגמא כי יש אינדקס שלם המחולק על פי אזור, על פי נושא, מחיר ועוד.

אם אתם רוצים לדעת גם איך היה באותו הצימר שאליו אתם מעוניינים להגיע, תוכלו לבדוק ביקורות של אורחים שכבר היו בו. ברוב המקרים גם תוכלו לראות תמונות מתוך הצימר ומהסביבה שלו. אין ספק שכיום הרבה יותר קל לנו לבחור את החופשה שלנו על מנת שנוכל ליהנות ממנו כמה שיותר.
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022