צימרים ותיירות בישראל

20-08-2012

אחד הענפים היותר מפותחים בארץ בתחום התיירות הוא ענף הצימרים. כיום ברחבי הארץ מדן ועד אילת נוכל למצוא מגוון גדול של מקומות בסגנונות,רמות  ובגדלים שונים המתאימים למשפחות, לזוגות בסגנון יוקרתי, כפרי, ועוד. כמובן שהדבר מעמיד אותנו הנופשים בפני דילמות פשוטות ובריאות מאוד.

הכיף הכי גדול של הנופשים הוא זמינותם של יחידות האירוח במשך כל ימות השנה. ניתן להחליט לצאת לחופשה באופן ספונטני במיוחד - לקום בבוקר ולבדוק את אפשרויות  הצימרים בצפון ומספר שעות לאחר מכן לצאת מהבית בדרך אל חופשה קסומה ומפנקת, ולהגיע לעולם אחר מבחינתנו, בו השקט והשלווה מעניקים לנו הרבה אנרגיות להמשך חיי היום יום השוחקים.

של מי הצימרים?

ברוב המקרים בענף זה הבעלות היא פרטית ושייכת לאנשים שגרים באותם יישובים. בתחילת הדרך המטרה הייתה כמובן לעודד את נושא תיירות הפנים ולגרום לכך שלאנשים ברחבי הארץ יהיה אפשרות הכנסה מתחום זה. בשני העשורים האחרונים שחלפו התרחב התחום ממש והפך להיות שם דבר בארץ שכמעט כל הישראלים כבר זכו לחוות.

פרט לכך, התחרות הגדולה בין כל הכפרי האירוח השונים הביאו לבנייה של צימרים יוקרתיים הכוללים לרוב גם בריכה, ג'קוזי ולפעמים ניתן למצוא כאלו שיש בהם סאונה והם ייבנו גם בצורה ייחודית. הנופשים בהם לרוב הם אנשים שלא ממש יכולים לעזוב את השגרה הרגילה או שחשבו להגיע לבית מלון אבל בכל זאת רצו מעט שקט וסגנון.

ומה עם משפחות?

כמובן שבעלי המקומות המוצעים לנוף לא יכלו להתעלם מהמשפחות המעוניינות לבקר בכפרי האירוח וכיום ניתן למצוא מגוון רחב של צימרים למשפחות בהם כמובן נותנים מענה לקטנטנים - שכן ההורים תמיד ירצו מעט שקט לעצמם, כך שבלא מעט אתרים למשפחות תוכלו למצוא סרטים לילדים, צעצועים, משחקי כדור ומגרשי משחקים וספורט  וכל זה רק על מנת להעסיק מעט את הילדים במהלך החופשה.

כך שאם אתם רוצים לצאת לחופשה מכל סוג שהיא -  יוקרתית, משפחתית, או לחופשה זוגית, כיום כבר אין כל בעיה לעשות זאת ואפילו אם תחליטו לעשות זאת בהחלטה חפוזה. אין ספק שלמרות שאנחנו גרים במדינה קטנה, האפשרות לנסוע שעה או יותר ולהרגיש כאילו אנחנו בחו"ל רק גורמת לנו ליהנות.

 
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022