מסיבת רווקים בצימר בגליל

20-08-2012

מה אפשר לומר על צימרים בגליל המערבי שטרם נאמר? נראה שכבר הכל נאמר על צימרים בכלל ועל צימרים בגליל המערבי בפרט.

צימרים בגליל המערבי מציעים מגוון של אטרקציות. בין האטרקציות הנמצאות באזורם של צימרים בגליל המערבי נמצא חוף ים, מסלולי טיול ועוד.

לכן לא פלא שכאשר רצינו אני וחברי לחגוג מסיבת רווקים לחבר לפני טיול החלטנו לגוון וללכת על צימרים בגליל המערבי כעל אופציה מנצחת. מכיוון שהרעיון של מסיבת רווקים שגרתית לא נראה לנו כלל החלטנו לטייל באזור כלשהו. החלטנו על אזור הגליל המערבי עקב היותו יוצא דופן, כאמור ישנו מספר רב של צימרים בגליל המערבי כך שלא חסר היה לנו מקום ללון בסוף הטיול. כל שנשאר לנו לעשות הוא לבחור אחד מתוך הרשימה של צימרים בגליל המערבי המוצעים לקהל הרחב.

כאשר הגענו לאזור התחלנו את המסלול שלנו. זהו ללא ספק יתרון גדול של צימרים בגליל המערבי וכמובן מדובר על עובדת היותם בקרבה לכל כך הרבה מסלולי טיול. אנחנו באופן ספציפי סיירנו באזור של מבצר המונפור שכמובן גם לידו ישנם צימרים בגליל המערבי שמציעים קירבה לכל מסלולי הטיול יחד עם רמת פינוק גבוהה במיוחד.

זוהי ההזדמנות לציין כי צימרים בגליל המערבי הם הזדמנות נופש מצוינת לזוגות המחפשים חופשה רומנטית-אין כמו ג'קוזי זוגי בחדר המשקיף על כל הגליל. אך לא רק להם. גם משפחות ישמחו לגלות כי צימרים בגליל המערבי מציעים להם מגוון של אפשרויות לינה במגוון של מחירים. כך שגם אם אנו נהננו מהאזור כחלק מטיול רווקים, ברור כי גם אחרים יכולים ליהנות.

מה עוד יש לעשות באזור? בקצה המערבי של האזור נמצא כמובן הים התיכון ובו בולט במיוחד חוף אכזיב הידוע ביופיו הפראי. המקום מוכר כשמורת טבע הכוללת שרידים ארכיאולוגיים ממספר תקופות. כמובן שפריחתם של צימרים בגליל המערבי לא דילגה על האזור וניתן למצוא מקומות לינה איכותיים.

בחלקו הצפוני של החוף נמצא ראש הנקרה. לא רחוק משמורת טבע יוצאת דופן זו נימצא מגוון של צימרים בגליל המערבי המוכנים ומזומנים לתת לנו חוויה בלתי נשכחת.

אבל צימרים בגליל המערבי מאפשרים לנו לגלות אזורים הרחוקים קצת יותר מן החוף. כך למשל מבצר יחיעם הצבלני מהווה אטרקציה אחת. עוד אטרקציה הנמצאת במרחק קצר ממגוון של צימרים בגליל המערבי היא ציפורי העתיקה כולל בית הכנסת שלה שהיווה בעברו מרכז יהודי חשוב.

כשאנו סיימנו את הסיור שלנו הגענו לצימר עצמו והבנו למה צימרים בגליל המערבי נהנים משם כה טוב-המקום היה נוח, מפנק וסיפק אותנו בהחלט. לא לחינם צימרים בגליל המערבי הם אפשרות לינה מועדפת על כה רבים-השירות המוענק על ידי בעלי צימרים בגליל המערבי כבר עשה לו שם בכל רחבי הארץ ואנשים באים מרחקו כדי ליהנות ממה שמציעים צימרים בגליל המערבי שכן לקוח מרוצה - תמיד חוזר.
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022