צימרים ברחבי הארץ

20-08-2012

כיום אין ספק כי אחד הדברים היותר טובים שאנחנו מסוגלים לעשות לעצמנו זה לצאת לחופשה מפנקת. אין ספק כי לא משנה אם נבחר חופשה בירושלים, ראש פינה או ים המלח, כל מקום יכול לעשות לנו את החופשה, בין אם מדובר על חופשה משפחתית,זוגית או רומנטית.

יותר מכך, תחשבו כי היתרון הגדול של האירוח הכפרי הוא האפשרות שיש לנו לצאת אליהם בהחלט מיידית ובאופן ספונטני, כלומר אם החלטתי כעת שאני רוצה חופשה רומנטית לבן זוגי ולי לסוף שבוע הקרוב - אוכל לבקר באחד מהפורטלים הרבים בהם יש מידע על צימרים ברחבי בארץ ולחפש תחת הקטגוריה של צימרים רומנטיים לדוגמא מקום שיתאים לחופשה זוגית.אז...באמת יש בכל הארץ?

כפי שציינו תוכלו למצוא כיום חוויות אירוח שונות בכל רחבי בארץ ובמגוון סגנונות שונים - אין ספק שמדובר בענף משגשג ותוסס ממנו מתפרנסים לא מעט אנשים בכבוד. הרעיון הוא לתת מענה לכמות התיירים הענקית שמגיע לאזורים השונים ברחבי הארץ במהלך השנה, בין אם תיירות פנים או מחו"ל.

בסופו של דבר תחשבו לדוגמא כי בקתות רומנטיות למשל, יכולות להוות מפלט מושלם עבורנו משגרת היום יום השוחקת והבלתי פוסקת. במקומות כאלו נזכה לפינוק מתמשך כדוגמת ג'קוזי, טלוויזיה מושכללת, כיבוד קל, נוף מדהים בהרבה מקומות והכי חשוב כמובן זה שקט ושלווה שאין תמיד.ויש המלצות?

אם אתם רוצים המלצות על כמה מהצימרים הממולצים ברחבי הארץ -  ירושלים או ראש פינה אתם מוזמנים לבקר בפורטלים העוסקים בנושא. שם תוכלו למצוא רשימה כוללת של מגוון אתרים וכפרי נופש, לבחון את אלו הרומנטיים המוצעים לכם ולדלות מידע רב אודות המקום.

פרט לכך, תמיד אפשר לשאול אנשים שקרובים אלינו או כמובן לסמוך על הניסיון האישי שלנו. אם הייתה לנו חוויה טובה במקום מסויים, אין סיבה שלא נצא לחופשה בו שוב. הרי כמו שאומרים אין סיבה שלא ללכת על בטוח וכמו שנחזור למלון שאהבנו כך גם נגיע לצימר מובחר אותו אהבנו.

 
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022