עמוד הבית >> צימרים כתבות >> כתבות בנושא צימרים >> צימר - פינות החמד של ישראל מחכות לכם

צימר - פינות החמד של ישראל מחכות לכם

21-08-2012

נראה כאילו בשנים האחרונות הפכה ישראל להיות מעיין שוויץ הקטנה. בישובים רבים ניתן למצוא לא מעט ישראלים המגיעים בכדי ליהנות בצורה מושלמת מלינה כפרית מיוחדת במינה. אין ספק שבזכות בחירת חופשה במקום יפהפה אנו יכולים לראות את נוף ארצנו בצורה מיוחדת ולהרגיש כיצד הוא תורם רבות להרגשה שלנו.

חופשה בצימרים היא רעיון נהדר שהופך כל נופש לחוויה מקורית וציוריות. בלא מעט ישובים בכל רחבי המדינה אנו רואים כיצד בני מושבים וגם יזמים עצמאיים הפכו שטחים מסוימים לכאלו שבהם ניצבים כיום יחידות אירוח כפריות מרשימות ביותר. הבילוי הכפרי בישראל מציע פינות חמד מהממות שמעניקות תחושה של חופש ושחרור.

מתנתקים מהשגרה ומהלחצים

רק ברגע שאנו בוחרים להתפנק  באותו מקום מיוחד שבחרנו אנו יכולים להבין את המשמעות האמיתית של הנופש הכפרי ולהכיל את השלווה הפסטורלית שמציפה את המקום. רבים מאלו שמבלים סוף שבוע בבקתת עץ שמסביבה נוף כפרי מדהים, אינם רוצים שהחופשה תסתיים. זאת מאחר ובין האירוח הכפרי לבין החיים בעיר יש הבדל משמעותי שמושך אליו נופשים רבים.

ייחודו של החופשה הכפרית היא  ברוב המקרים המיקום המדהים בו היא שוכנת -  אין ספק שברגע שאתם עומדים מול נוף משגע שפרוש לפניכם כמו ציור ענק הרי שאתם מתרשמים מכך מאוד. גם הציניים שבינינו מבינים את משמעות החוויה הכפרי כשהם מתנתקים מהלחצים של היומיום ונהנים ממקום שבו האווירה הכללית רק עושה להם טוב.

כבר מזמן לא נהניתם כך

תחושת ההנאה היא דבר מרכזי אותו אנו מחפשים בכל חופשה ודי ברור שככל שהיא תהיה גדולה יותר כך נחזור הביתה מרוצים יותר. אף אחד מאתנו לא מעוניין להוציא אפילו סכום כסף צנוע מכיסו אם הוא חושב שהוא לא ייהנה במסגרת חופשה מסוימת. לכן חופשה בצימר הוא להיט ענק בישראל מאחר והוא מספק חוויה גדולה ומהנה עבור נופשים רבים.

טורי המכוניות שחוזרים מצפון הארץ בכל מוצאי שבת יכולים להדגיש עד כמה הישראלים אוהבים את הבילוי ואפשרויות הלינה בצפון. כיום ניתן לראות כיצד גם אזור דרום הארץ מלא בישובים שהבינו את כוחו של הנופש כפרי, והם מציעים מגוון חופשות במידות שונות ובמיקומים שונים בכדי שכל אחד ימצא את זה המתאים לו.
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022