עמוד הבית >> צימרים כתבות >> כתבות בנושא צימרים >> המלצות לצימרים מהצפון הפראי ועד לדרום הפסטורלי

המלצות לצימרים מהצפון הפראי ועד לדרום הפסטורלי

21-08-2012

מרתק לראות כיצד חווית הנופש הכפרי כבשה את ישראל בסערה. אין ספק שכיום אנו יכולים לראות כיצד נופש מפנק הוא מצרך חובה לרבים מהישראלים שמתכוונים לצאת לחופשה ובכל ישוב כפרי בישראל אנו עדים להתפתחות תחום האירוח הכפרי שזוכה לאהדה רבה ולחידושים מרשימים כמעט כל הזמן.

בין אם אנו מתכוונים לטייל בצפון הארץ ובין אם זה בחבל הארץ הדרומי של ישראל שמושך אותנו הרי שניתן בקלות למצוא מקום מצוין להתארחו בו בכל מקום בארץ. אין ספק שאם בעבר אתרי נופש היו דבר שמאופיין בהיכרות נמוכה ובהיצע סביר, הרי שכיום מדובר במאות בקתות מרהיבות שמושכות אליהן ישראלים מכל עיר בישראל.

לכל בקתה יש את הקסם שלה 

כשאנו מביטים בתמונות של מגוון יחידות הנופש באתר אינטרנט או בכל מדיה אחרת אנו יכולים להתרשם בצורה מדויקת מהיתרונות שלו ומההנאה שהוא יכול לספק לנו. בחלק מהצימרים הג'קוזי יהיה גדול מאוד ואילו בישובים מסוימים יעשו הכול בכדי להעניק לנו אורחת בוקר כפרית שיכולה לענג את בלוטות הטעם שלנו.

דבר זה בא להראות עד כמה כל הצימר יכול להיות מיוחד באופן שונה לגמרי. כך כל בקתה מציגה את הקסם שלה והיא פונה לסוג מסוים של נופשים. מי שלמשל שם דגש על מיקומם של הצימרים, יותר מאשר החומר שממנו הוא בנוי יכול למצוא לעצמו את היחידה שמתאימה לו במאת האחוזים בזכות היצע מגוון ועצום בכל רחבי המדינה שלנו.

בין מושב מבודד לקיבוץ גדול 

מיקומה של בקתת אבן או עץ יכולה להיות בעלת חשיבות רבה ללא מעט נופשים. אנו יכולים לראות כיצד יש כאלו שאוהבים להתבודד להם בישוב מרוחק ואילו אחרים מעוניינים לפגוש מטיילים אחרים המגיעים אל ישוב גדול שבו יש לא מעט יחידות אירוח כפריות. לכן כפר נופש מסוים זוכה להעדפות שונות על ידי כל אחד מאתנו.

כך או כך אנו יכולים לראות עד כמה אפשר למצוא צימר איכותי ומפנק אם מקפידים לחפש כמו שצריך. ההיצע הגדול הוא דבר חשוב מאוד והוא אף מספק תחרות ברוכה שיכולה להוזיל את המחירים ללילה. אך בסופו של דבר רק בדיקת פרטים שונים לגבי המיקום, האירוח, התוספות, וכד', תאפשר לנו חופשה מושלמת שלווה ונהדרת.

 

 

 
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022