עמוד הבית >> צימרים כתבות >> כתבות בנושא צימרים >> צימר - חופשה כפרית באווירה אחרת

צימר - חופשה כפרית באווירה אחרת

12-01-2012   נכתב על ידי  דניאל מקסימוב

כבר לא מעט שנים מלווה המילה צימר כמעט כל מי שמעוניין לצאת לנופש. בין אם מדובר בתכנון של חופשה שנתית ובין אם לפתע בא לכם לצאת לנופש בצורה ספונטנית הרי שמגוון בקתות מיוחדות מחכות לכולם בכל רחבי ישראל. כיום קשה למצוא מישהו שלא מכיר את סוג הנופש הכפרי המיוחד כל כך שישראל מציעה לנו.

אם בעבר הרחוק רק בתי מלון חיכו למי שמעוניין לצאת לחופשה הרי שכיום ניתן לראות כיצד החופשה הכפרית תפסה נתח נכבד משוק התיירות בארץ. בכל אתר אינטרנט רציני ניתן למצוא כתבה וצילום של צימרים טובלים בנוף כפרי ירוק ומרשים שרק עושה חשק להזדרז ביציאה מהבית ולנסוע לחופשה כמה שיותר מהר.

הירוק הופך את החופשה למושלמת

מאחר ורובנו חיים בערים גדולות שבהן האספלט והבטון שולטים בצורה רחבת היקף הרי שאנו יכולים לראות כיצד חופשה כפרית יכולה להפוך למפתה עוד יותר מאשר מבנים גדולים שגם הם בנויים בטון. הקסם של הצימרים הוא הירוק שהם מציעים לכל מי שמגיע אל ישוב פורח ומעט מבודד שמעניק אווירה אחרת לגמרי.

את ריחות העיר ואת ההמולה הגדולה במשך כמעט כל שעות היממה מכיר כל מי שגר בעיר מסוימת בישראל. לכן אנו יכולים לראות ישראלים רבים שמבינים שאם הם באמת רוצים ליהנות מחופשתם ולשכוח מהדוחק והצפיפות, כדאי להם להגיע למקום שבו יש טבע ושטחים פתוחים לרוב. 

דמיינו לרגע את ההבדל המשמעותי בין עמידה בפקק ושמיעת צעקות וצפירות מכל עבר לבין ישיבה על מרפסת המשקיפה לנוף פתוח וכל מי ש"מפריע" לכם הן הציפורים שמצייצות מעל העצים שתחתם נמצאת הבקתה שלכם. אין ספק שמדובר בשינוי עצום שיכול לעשות טוב לכל מי שמגיע לחופשה שכזאת.

כיום רבים מבינים שחופשה בצימר יכולה להיות איכותית ומפנקת הרבה יותר מאשר בכל צורת אירוח אחרת. יש לא מעט ישראלים שנקשרו מאוד לישוב מסוים והם מקפידים לבקר בו בצורה עקבית אחת לתקופה מסוימת בכדי ליהנות מהבקתה האותנטית, מהשירות האישי, ומהטבע שמסביב.
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022