עמוד הבית >> צימרים כתבות >> כתבות בנושא צימרים >> טיפים מנצחים לבחירת צימרים מומלצים

טיפים מנצחים לבחירת צימרים מומלצים

03-09-2012

כיצד צימרים הופכים למומלצים? גורמים שונים וקריטריונים רבים הם שמעניקים את להם את התואר הזה.

תחילה, אגלה עבורכם שחופשה באווירה כפרית מתאימה לכל סוגי המטיילים והנופשים, בכל גיל ומכל מגזר ופונה לזוגות ומשפחות כאחד. שפע סגנונות האירוח מאפשר להתאים את סוג החופשה לקהל יעד מגוון שמזמן כבר אינו רק נחלתם הבלעדית של הזוגות האוהבים..

הודות לצמיחה בתחום, ציבור המטיילים יכול למצוא את סגנון החופשה המועדף עליו. עם זאת, ישנם קריטריונים הרלוונטיים  לכלל סוגי הנופשים ההופכים את הצימר הנבחר למומלץ.

מלבד לטיפים הרווחים המשמשים להשוואה בין האתרים השונים כגון מחיר, ניקיון ומתחמי חנה, במאמר שלפניכם יובאו מספר המלצות שיהפכו את הבחירה למצוינת:

1.אווירה -  אנו מציעים לכם לבדוק ראשית כל האם ישנה אווירה ייחודית במקום? ביכולתו של בעל הצימר להציע מספר דרכים שינעימו את האווירה. בחלק מכפרי הנופש יקבלו בעלי המקום את פניהם של הנופשים בכוס תה בביתו ואחרים יעצבו את המקום בדרך ייחודית או ימקמו אותו באזור מרתק שיעניק אווירה מיוחדת למקום.

2.אוכל- החלק הקולינרי בחופשה מהווה עניין מרכזי וחשוב, כאשר איכותו וטעמו משנה את פניו של הצימר ואת חווית החופשה כולה. רוב יחידות האירוח מאפשרות לנופשים את ההחלטה ומספקים מטבח לבישול עצמי, בעוד שישנם מקומות בהן קיים תפריט ארוחות בוקר הכוללים מאפי מטבח ביתי ותוצרת אחרת של בעלי הצימר  במגוון סגנונות המייחדים את המקום. בקתות הממוקמות באזור כפרי או בחוות מספקים ארוחות בוקר  המשלבות לרוב גבינות עיזים וגידולים מקומיים.

3. פרטיות – מידת הפרטיות במהלך החופשה מהווה החלטה חשובה למידת איכותו של הצימר. מאחר וצימרים רבים נבנים כיחידות דיור בסמיכות לבתיהם של בעלי האתר מומלץ לבדוק  מראש את הקרבה  בין האחד לשני כאשר יוצאים לחופשה רומנטית או משפחתית כאחד. בקתות בהן הפרטיות מרבית,  מעניקות תחושת שלווה ורוגע ותורמת לחווית הרוגע.

היצע החופשות הגדול בארצנו, ביניהם  צימרים מומלצים המופיעים באתר, בחר אחד, קח את המשפחה ותור את הארץ.

אנו בטוחים שכשתשובו, תספרו לנו שאכן חופשתכם הייתה נהדרת אודות לבחירה באחד מהאתרים המובחרים המוצעים, אך דעו לכם כי הנופש באתרים השונים הינה דרך מצוינת ומהנה להכיר את ארצנו ואת האנשים הטובים הנמצאים בה, חופשה מהנה!

 

תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3347865