צימרים עם בריכה פרטית


צימרים עם בריכה פרטית
חוויית השכשוך מטפסת לשיאים חדשים: אחרי שהצימרים הרומנטיים התהדרו בג'קוזי מבעבע בתוך החדר או מחוצה לו והציעו לזוגות המאוהבים אמבטיית קצף מעוצבת ומסאג' תרפי במים כל עת שמתחשק לצאת מהמיטה, פולשות כעת לזירת הצימרים גם הבריכות הפרטיות.

טבילה נעימהצימרים רבים מציעים בונוס מפנק במיוחד לאורחיהם, הצמאים לחידושים והפתעות בתחום הנופש, בריכה פרטית משוכללת ומעוצבת. הכניסה אל הבריכה הפרטית מיועדת אך ורק לאורחי הצימרים. לעיתים מדובר בבריכה הממוקמת בתוך כפר הצימרים או מיועדת למספר מצומצם יחסית של אורחים, אבל למי שמחפש צימר עם בריכה פרטית לגמרי, הרי שישנם צימרים אקסלוסיביים ורומנטיים במיוחד המציעים בריכה פרטית ונפרדת לכל צימר.
אומנם לרוב תגלו שלא מדובר בבריכות ענקיות ואולימפיות, אבל בואו נודה באמת הרטובה, אף אחד מאיתנו לא נוסע להתארח בצימר כדי לשפר את שרירי החזה או לחזק את עמוד השדרה ולכן, הבריכה הפרטית הקטנה המתאימה לשחייה של מספר דקות לכל כיוון ומאפשרת שכשוך מפנק מספקת לכל גחמותיהם של השחיינים הנופשים.

שחייה ליליתצימרים עם בריכה פרטית מעניקים לאורחים חוויה יוצאת דופן להגשמת כל הפנטזיות הרטובות:
שחייה לילית, שחייה בעירום, ישיבה מענגת ליד בריכה לשם מנוחה או שיזוף עמוק, קריאת ספר או כל פעילות אחרת שאתם אוהבים לעשות בקרבת בריכה. לרובינו אין בית חלומי המצוייד בבריכה פרטית ולכן, צימר עם בריכה פרטית מגשים עבורנו פנטזיה פרועה בנוגע לחיים הטובים והמפנקים.

תענוג לילדיםבנוסף, חשבו על זה כך: פעמים רבות תבחרו לנסוע לצימר למשך מספר ימים ובהרכב משפחתי מלא. הילדים לא תמיד יעריכו את השלווה או את הנוף המסחרר סביב, ימצו את התוכניות בטלוויזיה תוך שתי דקות בערך, יתלוננו שהג'קוזי חם להם מדי ושמשעמם להם. צימרים עם בריכה פרטית יעסיקו את הילדים כמה ימים טובים, במיוחד אם הילדים אוהבים לשחות או אוהבים להיות בקרבת מים. תוכלו לערוך יחד תחרויות שחייה משפחתיות, לרכוש עבורם גלגל או מזרון ים ולתת להם לשכלל את כישורי הצלילה שלהם. כמובן שיש להיזהר, כי לצימרים עם בריכה פרטית לרוב אין מציל והילדים יהיו באחריותכם, אבל אם תזהרו ותשמרו על הילדים, הם יכייפו ואתם תשמחו שמצאתם להם עיסוק נפלא. אז לנופש הבא חפשו לעצמכם צימר עם בריכה פרטית ושדרגו את החופשה פלאים.
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022